Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

póki co nie spotkałem się z negatywną opinią na temat tłuściochów (tych, którzy już jeździli). każdy zadowolony, przyjemnie, zabawnie. ale i tak buce będą się kłócić, że na takim czymś nie da się jeździć.

 

grrrr, ja chcę tłuściocha.  :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oraz model Knuckleball, dostępny w wersji "Hard" dla lubujących się w sztywniactwie i precyzji prowadzenia oraz "Chewy" dla tych co na sztywno śmigają i komfortu nieco więcej sobie życzą. Waga: 230g, szerokość 747mm Chewy, 747mm i 777mm dla wersji Hard

 

HBOOKNUCK_P1.jpg

 

HBOOKNUCK_P2.jpg

HBOOKNUCK_P6.jpg

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podobno amortyzowaną / regulowaną z amortyzacją. Spekulacje są na temat prototypowego Thomsona...

To nie Thom, to lekki, chudy, mało zakresowy Szpec:

 

Specialized Factory Racing team mechanic Benno Willeit posted a picture to his Instagram account on Friday of Jaroslav Kulhavy's S-Works Epic World Cup, clearly showing a prototype short-travel version of the company's Command Post dropper seatpost. Specialized isn't saying much for now but we do know that it'll be called the Command Post XCP - and we'll likely see it formally announced in a few weeks' time.

Technical details are scant but a few key features can be discerned from the image. It's designed to fit a 27.2mm-diameter seat tube and it looks to have just 50mm of travel. All of the critical internal elements appear to be housed in a bulge in the middle of the post and as there is no visible housing attachment at the head, it seems safe to assume that the new post will use internal 'stealth'-style routing.

We have no official claimed weight right now but given the application, our guess would be somewhere in the neighborhood of 350g.

 

Tylko po co pytam się te 50mm regulacji? Pewnie Szpece widzą w tym rewolucję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..można się zdziwić ale własnie 50mm to bardzo dobry pomysł dla roweru XC, to taka świetna "półpozycja" na cięzki zróżnicowany teren (niekoniecznie pionowe ściany w dół) gdzie musisz sporo pracować ciałem, gdzie pojedyncze głazy wybijają z rytmu. Ich normalna sztyca ma taki pośredni bieg, wyszli pewnie z założenia, że odchudzenie w sam raz dla ścigaczy.
niestety.. muszę się z nimi zgodzić bo też widzę w tym sens ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest najnowszy model sztycy Thomsona z regulowanym off-setem... :D

haha, ciekawe, czy mostki też mają w planie ;)

 

 

 

..można się zdziwić ale własnie 50mm to bardzo dobry pomysł dla roweru XC, to taka świetna "półpozycja" na cięzki zróżnicowany teren (niekoniecznie pionowe ściany w dół) gdzie musisz sporo pracować ciałem, gdzie pojedyncze głazy wybijają z rytmu. Ich normalna sztyca ma taki pośredni bieg, wyszli pewnie z założenia, że odchudzenie w sam raz dla ścigaczy. niestety.. muszę się z nimi zgodzić bo też widzę w tym sens ;)

Fakt, dla miłośników wysokiego siedzenia zapewne się przyda, ja tam zawsze siedziałem te 5 cm niżej(albo i więcej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zdecydowanie ciekawe info..... 

25* kopnięcia w tyło! ło matko! Toż to altbar pełną gębą i to w węglu!

A ~... jak tam z przesyłkami? pół roku czekania i 4 błędne paczki po drodze? ;)

Plus jest taki, że zawartość błędnych paczek zostaje u ciebie ;) jak ja żałuję że się nie machnęli i zamiast sztycy przysłali mi jakiegoś tłuściutkiego tłuścioszka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...