Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego są dwa razy droższe! Koło leży na szafie dlatego się poci  bo mu mleko zasycha i wtedy fluidy wydziela , dziurka jak dotąd sentymentalna 😀. Ta opona jest lepsza od dwóch bliżniaczek kupionych w Polsce które pocą się ma całym obwodzie bocznym, cały rok. W kształcie karakasu … takie to Wtb tajwmnice, Sobek ma moje 27,5 z Niemiec i też nie puszczało wilgoci, Range R angerowi nie rangówny  w wilgoci na boku. 😵💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły niedawno obręcze. Wygląda na to, że otwory są symetryczne. Później sprawdzę suwmiarką.

Wszystko ładnie zapakowane ALE...

Łączenie to jakaś masakra zresztą sami zobaczcie.

Zastanawiam się czy to reklamować, czy ten typ tak ma. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Czy ktoś miał podobnie? Na pewno jak byłaby dętka to w miejscu łączenia byłaby pocięta, przez te zadziory na łączeniu

large.005_RaceFace.jpg.7eff9b03801a0ae1f

large.001_RaceFace.jpg.62f34a6023ee5fbd5

large.002_RaceFace.jpg.9e25264afa7c2a393

large.003_RaceFace.jpg.43642fe3b5bbbe8a3

Zastanawiam się co z tym fantem teraz zrobić. Przeszlifować to delikatnie żeby pozbyć się zadziorów czy pisać reklamację.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ARCe mają tak samo.  Dojechałem dwie warstwy Gorilla Tape 25mm, dolałem maślanki i trzymie glancko.  Będzie Pan zadowolon ;)

 

p..s.: ja się w szlify nie bawiłem.

Kolejny PeeS: z dętką też je używałem i nie pocięły duszy.

Fajne te pe esy.  Suwmiarkę zostaw, offseta byś bez bryli przyuważył nocą w ciemnej piwnicy. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykłe, ale bardzo rzadkie chińczyki z ordynarnymi naklejkami renomomomomowanej firmy, esaston i racefacepo prostu trudno je kupić gdyż wyschła obecność na rynku. Konkurencyjne też niedostępne.  Brzydkie, ale bardzo dobrze jeżdżą… warto. ( dla gum 3.00)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A to moje skrzyżowanie tourera, gravela i MTB czyli Kona Sutra LTD obuta w koła 27.5x2.6. Po szlakach jeździ się super :)

IMG_20230114_115825.jpg

Na wiosnę wrócą koła 29 i zacząłem już kompletować części do założenia 1x12 Eagle :)

Edytowane przez Prz
  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te rowery dla ludu to im się udały, u mnie w kręgu znajomych ktokolwiek zadaje nurtujące pytanie "a jaki rower polecasz", to 9/10 przypadków pokrywa oferta Marina w sposób nie tylko zadowalający, ale też w zasadzie bezkonkurencyjny. 

Ciągle nie mogę za to pojąć dlaczego Muirwoods oferowany jest na tak ograniczających jego potencjał kapciach, to już nawet pseudoszosowy Nicasio ma szerszego lacia. No ale najwyraźniej tak się to księgowym spięło, zatem tak musi być 🤷‍♂️

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...