Skocz do zawartości

[Obserwuj...] Problem z włączenie obserwacji tematu


xanadu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Problem był już opisany w 120589. Niestety poza wzmianką o źle ustawionych opcjach, nie znalazłem jego rozwiązania.

 

Mam podobny problem, czyli nie mogę obserwować żadnych tematów, poza tymi, które sam tworzę, lub tych, w których aktywnie uczestniczę.

 

Pozdrawiam

 

Piotr

 

test

 

test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Klikam w "Obserwuj ten temat" i... nic. Z poziomu mojego profilu wchodzę w "Obserwowane", a tam nie widzę obserwowanego tematu.

 

Przyszło mi jeszcze do głowy, że mój "ukochany" administrator coś namieszał, żeby ludzie w pracy nie łazili po forach. Sprawdzę wieczorem, czy działa w domu i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie masz przeglądarki. U mnie na jednym komputerze mam FF 3.5 lub 3.6 i niektóre strony są prawie puste. Wina leży najprawdopodobniej w złym przetwarzaniu Javascript.

Problemem mogą też być jakieś blokady typu adblock, popup itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej, to Iceweasel 3.5.1x. Odnośnie poprawek, to kwestia Debiana squeeze, która jest dosyć konserwatywną dystrybucją. W pracy jak to w pracy nie zawsze można pozwolić sobie na eksperymenty i trzeba się trzymać jednej wersji oprogramowania. Bawić się w oddzielne instalowanie spoza repozytorium nie chce mi się ;)

 

Inna sprawa, to osobiste preferencje. FF od wersji 3.6 zaczął iść w dziwnym kierunku. Dopóki nie znalazłem wtyczki przywracającej "właściwości" wolałem trzymać się właśnie wersji 3.5.

Jak na razie, to problemy mam z trzema stronami. Sklep turystyczny (nie widzę list produktów w kategoriach), tinypic (nie widać wrzuconych zdjęć, pomaga druga przeglądarka), forum komputerowe (przy zbyt długiej stronie kaszani się widok i działanie przycisków). Da się z tym żyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te nowsze ie bym tak nie pluł, bo chodzą szybciej niż ff (przynajmniej na tyle ile porównywałem). Inna kwestia, to przyzwyczajenie i wygoda ;)

Czasem też nie ma wyboru i trzeba wykorzystywać ie. Nie zawsze w pracy można zainstalować inną przeglądarkę. Na szczęście są jeszcze dyski zewnętrzne lub pendrive (chociaż trochę szkoda katować) i wersje "portable" przeglądarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

IE? fajne? Herezje głosisz, lepiej odwołaj te słowa.

Ciagle walcze z tym wynalazkiem i jak slyszę, ze cos nie dziala pod IE, to mnie skręca z obrzydzenia. Najbardziej problemowa przeglądarka na świecie według webdeveloperów i programistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sobie dopowiedziałeś ;)

Też nie lubię, ale jak już muszę skorzystać, to nie jest źle. WebDev to szczęśliwie nie moja działka.

 

Żeby nie było tak całkowicie nie na temat. Pod tą starą wersją normalnie otwiera mi się okienko od obserwacji tematu. Dalej nie patrzyłem, bo nie korzystam z takich wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...