Skocz do zawartości

[ocena] rowerów w Garażu, konieczna?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Przeglądałem sobie tak właśnie z nudów, rowery w forumowym Garażu i zauważyłem akcje typu, komentarze "Bardzo fajny rower, daję 5 gwiazdek, zapraszam do siebie".

Z tymi ocenami to się robi jakieś NK czy podobny klimat, po co to komu? Dodam że ludzie dają te 5 gwiazdek nieważne czy rower na nie zasługuje czy nie, tylko po to żeby właściciel ocenionego roweru odwdzięczył się tym samym, i ocenił rower, który zazwyczaj na max. ocenę nie zasługuje. Wiem że wielu użytkowników kocha swoje 2 kółka nieważne czy kosztowały 2tys. i są na osprzęcie Alivio i XCRrze, czy jest to sprzęt lepszy, ale obecnie są takie jaja że rowery z niskiej półki cenowej mają ogólną ocenę 4 gwiazdki, a widziałem kilka wypasionych maszynek za ponad 10tys. z 3 gwiazdkami. Sam czasem napiszę komentarz, jak mnie rower zaciekawi, ale gwiazdek nie daję, bo wg. mnie nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po ostatniej wizycie w galerii zgadzam się ze Sznibem, należy coś z tym zrobić dopóki to nie rozprzestrzeniło się jak zaraza. Może zabronić linkowania w komentarzach do własnych rowerów i dawać jakieś ostrzeżenia za to? Należałoby też osobom praktykującym "wymuszanie" oceny zabierać gwiazdki (jeżeli jest to możliwe oczywiście), najlepiej wszystkie. Wiem, bardzo dotkliwa kara ale może to będzie nauczką dla niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

jednemu się podoba, oceni lepiej, innemu nie i oceni gorzej... taka idea. To, że Ci się to nie podoba, nie znaczy, że ktoś inny tego nie polubi. A czy to działa na zasadzie oceniania zwrotnego, to nie wiem. Nie stwierdziłem. Nie ma na to dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...