Skocz do zawartości

[zamknięty temat] Zamknięty temat o stylówie..


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. :)

Zauważyłem, że ostatnio został zamknięty nawet ciekawy temat o stylówie (http://www.forumrowe...-niej-sadzicie/)... bez podania żadnego powodu...

Rzeczywiście trochę ten temat się zrobił zbyt "luźny", ale chyba po to jest forum, żeby dyskutować, wymieniać sie poglądami itp... prawda?

Kilka ciekawych wypowiedzi padło, a dyskusja momentami była ciekawa... :woot:

 

Myślę, że warto pomyśleć o otworciu tego tematu ponownie, bo jest to pierwszy o takiej tematyce na forum...

Jeśli jednak nie, to chciałbym chociaż, tak z czystej ciekawości, spytać dlaczego został zamknięty... :)

 

Pozdrawiam,

Tomek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej. :)

Zauważyłem, że ostatnio został zamknięty nawet ciekawy temat o stylówie (http://www.forumrowe...-niej-sadzicie/)... bez podania żadnego powodu...

Rzeczywiście trochę ten temat się zrobił zbyt "luźny", ale chyba po to jest forum, żeby dyskutować, wymieniać sie poglądami itp... prawda?

Kilka ciekawych wypowiedzi padło, a dyskusja momentami była ciekawa... :woot:

 

Myślę, że warto pomyśleć o otworciu tego tematu ponownie, bo jest to pierwszy o takiej tematyce na forum...

Jeśli jednak nie, to chciałbym chociaż, tak z czystej ciekawości, spytać dlaczego został zamknięty... :)

 

Pozdrawiam,

Tomek :)

 

Mój temat został ostatnio usunięty przez niejakiego "Andrew",cytuję "poszukaj zanim napiszesz".Tak więc zachodzę w głowę po co istnieje to forum? Następnym razem po prostu przeszukam Google i będe miał wy######ane na to forum,a za mną następną osoba i następna,aż forum przestanie istnieć.Ponieważ wszystkie tematy będą bez sensu,bo przecież trzeba najpierw poszukać a potem pytać na przewspaniałym forum.Też mi społeczność rowerzystów - buraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

tak to w życiu jest, że trzeba najpierw przeczytać instrukcję, sprawdzić w spisie treści albo na tablicy informacyjnej w urzędzie... Tutaj jest tak samo. Odpowiedzi zostały już udzielone, więc nie ma sensu powielać tego samego pytania.

Owszem, Andrew mógł podrzucić Ci link do tematu i go zamknąć, ale wyzywanie nas od buraków? Zagwarantowałeś sobie bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...