Skocz do zawartości

[wspólna jazda] Szukam koleżanki z Zielonej Góry


przemol96

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden rower nie jest zły jeżeli ma się do tego głowę:)

Sam zaczynałem od podobnego sprzętu.

 

Jeśli będziesz potrzebował części to ja będę miał na sprzedaż trochę.

Dzisiaj albo jutro i tak wystawiam aukcje na forum, a później na allegro jak ktoś będzie chciał to może znajdziesz coś dla siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Będzie bardzo ciężko znaleźć jakąkolwiek dziewczynę chętną do jazdy.

W moim przypadku nie mam z tym problemu, bowiem jeżdżę wspólnie z Żoną natomiast nie znam zbyt wielu dziewczyn z naszych rejonów które udzielają się na forum. W trasie wielokrotnie widziałem dziewczyny na kołach ale tu to cięzka sprawa.

 

Dawno temu odezwała się tu jedna - Jahira jeśli dobrze pamiętam - ale to było wszystko. Więcej dziewczyna z okolic ZG-NS nie widziałem.

 

Szkoda, że towarzystwo z ZG i NS trochę się rozsypało i już nie jeździ, bo znów można by zmontować ciekawą ekipę do wspólnych wypadów na Dalkowskie czy Przytok.

 

Stare czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

Macie namiar na jakieś forum albo inny kontakt do społeczności rowerowych w Zielonej? Bo co prawda mam niby z kim jeździć (kilku znajomych, dziewczyna), ale jakoś ciężko ich wyciągnąć na spontaniczne wyjazdy (uczelnia, praca), a chciałbym mieć kontakt z ludźmi, do których mógł bym po prostu zadzwonić czy napisać w wolny dzień i po prostu wyjechać wspólnie rowerem, tak na godzinę do trzech. Najlepiej takich, co znają okolice i mogą zaproponować jakąś ciekawą trasę. Raczej preferuję teren, złożyłem ostatnio swojego MTBka i chcę go próbować w terenie. Choć gdyby znalazła się chętna osoba, to jak już sezon się na dobre rozpocznie to mogę przywieźć swoją kolarzówkę i będę mógł pośmigać stricte po asfalcie.

Z góry dzięki za info, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z ludźmi ze sklepu Sogest przy ulicy Kazimierza Wielkiego - robią oni treningi wśród swoich pracowników i znajomych, ale zapraszają też innych rowerzystów do wzięcia udziału w treningach. Co prawda na razie raczej każdy z nich trenuje indywidualnie przed sezonem, ale czasem też zbierają się na wspólny wyjazd. Jutro, tj w niedzielę, o godzinie dziesiątej ktoś z ich ekipy jedzie potrenować, można dołączyć. W planach ok 2-3 godziny jazdy (raczej 3) i kilka dość trudnych podjazdów. Jak bozia da mi siłę do jutra, to się wybieram. Startują o wspomnianej 10-tej, spod dużego dębu na parkingu przed intermarche, tego na ulicy Batorego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...