Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

cze! jak obejrzysz foty z poprzednich miniuff to zczaisz iż Mix jest hardcorem i śmiga na leciwym no-amortyzowanym bajku, był też mieszczuch z bagażnikiem Mibasa;) w sumie nie wiem czy to mieszczuch a niechciałbym urazić speca;D pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerus przecież miałeś trzymać w tajemnicy specjalną niespodziankę od ibisa na 2013... Też na Twoim miejscu bym nie wytrzymał i się pochwalił, zwłaszcza kolorem dotąd nie sprzedawanym w mojo HD :D

 

Bardzo ciekawy jestem całości jak to wszystko poskładasz :D tylko mam nadzieję że wyrobię się przed Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko powiedzieć iż gdyż kolega nie wiedział o co chodzi Mixowi :) a co do roweru to jest jak najbardziej rowerem górskim do tego zjazdowym i w tym cały 'problem' gdyż jak się chce to można nawet na hulajnodze pojechać z nami - każdy podjazd można podejść - sam niedługo zaczne trenować podchodzenie z rowerem:D do zobba ;)

ps: Gerus? nie wystarczy Ci że połamałeś koła teraz chcesz ramę rozdupać??;D plastik is funtastik;] choć sam mam popękaną sztycę plastikową i jeszcze się nie złamała :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson - to nie mieszczuch - to tylko maskowanie pozwalające mu i mi przetrwać w miejskiej dżungli :yucky:

Wg Speca to hybryda - czyli ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra - coś pomiędzy rowerem górskim i crossowym z dodatkowymi elementami trekkingowymi :yucky: , które pozwalają dodatkowo zapakować i bezpiecznie przewieźć odpowiednie zapasy płynów i sprzęt fotograficzny, z odrobinę zmodyfikowanym po wyjeździe z Wami w Rudawy napędem i hamulcami (oryginalne zaczęły się rozłazić po jednym sezonie więc zastąpiły je v-ki Deore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...