Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tydzień po naszej miniówie pojechałem tam dla tego podjazdu żeby sie z nim rozprawić ;D;D

 

 

i się udało calutki bez postoju !;D

także takie podjazdy mogą być bardzo challenging ;d

 

jak bez postoju to co najpierw wbiegłeś ustawić aparat a później zbiegłeś aby na samowyzwalaczu wjechać??:> ja już stary i bym taknie dał rady zrobić.

 

+1

 

Widzę ze nie jestem sam:) Snieznik, Rychleby, Pradziad:) Ile można w Izery jeździć? Czas pojeść ser w innych miejscach tez:)

+10 śnieżnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie baaaardzo lubię okolice Śnieżnika :-) jak i schronisko pod Śnieżnikiem, choć trochę mi się już oklepało.

Ale jakby coś, to myślę, że dałoby się załatwić zgodę na wjazd samochodami pod same schronisko, gdyby była taka potrzeba.

Tylko trzeba by przemysleć sprawę tras tak, aby były też takie mniej wymagające, zwłaszcza na początku sezonu ;-)

Z innych atrakcji mozna by pomysleć również (gdyby byli chętni) o wejściu (z przewodnikiem) do nieudostępnionych do zwiedzania starych sztolni w Kletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście za śnieżnikiem, tylko taka dygresja, żeby był jakiś "ciekawy" podjazd ;d;d;

 

jak bez postoju to co najpierw wbiegłeś ustawić aparat a później zbiegłeś aby na samowyzwalaczu wjechać??:> ja już stary i bym taknie dał rady zrobić.

 

Ci lepsi co sie wylegiwali już na górze zrobili fote ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście za śnieżnikiem, tylko taka dygresja, żeby był jakiś "ciekawy" podjazd ;d;d;

..

Będziesz podjeżdżać stokiem narciarskim na Czarnej Gorze jak taki głodny jesteś :P Oczywiście tym "A" Taka fajna ścianka jest tam przy samym szczycie:)

650x522px_mapka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, wiem gdzie to jest - nie bawiłem tam, ale miejsce kojarzę, z buta obok zasuwałem.

A co do baru Hubertus - to też polecam. BTW - jak tam ostatnio byłem, to obsługiwała pani ubrana w koszulkę z podobizną Bruce Willysa, którego łysa głowa wypadła akurat na krągłościach wydatnej piersi - efekt 3D nie do pobicia i nie do zapomnienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do noclegu to powiem tak, ostatnio jak byłem w Hubertusie to wynegocjowaliśmy w ścisłym sezonie narciarskim cenę 50zł lub 55zł za osobę (dokładnie nie pamiętam) w tym obiadokolacja i śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, dodatkowo jest pewne,bezpieczne, duże miejsce na rowery w samej karczmie zamykane na klucz. I jeszcze jedno, tolerują tam bardzo głośne imprezy całonocne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także takie podjazdy mogą być bardzo challenging ;d

^Twoje oczy będą bardziej hipnotajzing"^ Takie tam skojarzenie :D

 

No i ten, już jestem na liście chętnych czy nie? Bo jak nie to nie wiem czemu jest taka pomyłka :icon_cool:

 

Ja proponuje zaliczyć w tym roku także jurę :)

 

Wypraszam sobie z takim zaliczaniem! Poskarże się gdzie trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!!

Dawno mnie tu nie było, a tu takie tematy na forum. Dobrze, że są jeszcze ludzie którzy podpowiedzą gdzie mam zajrzeć :D

 

Widzę, że póki co z krajowych miejscówek większość ma Śnieżnik, bardzo fajna miejscówka. Dużo tras zarówno dla emerytów jak i hardkorów. Pamiętajcie tylko o jednym, w kwietniu na Śnieżniku może być jeszcze śnieg! a jak jeździ się w śniegu pamiętamy z zeszłorocznej, wiosennej miniówki;) Może lepiej wybrać się w niższe górki na początek?

 

Parę słów odnośnie noclegu. Oby dwie miejscówki są ok. Jest tylko jedno ale... Po co płacić za jedzenie w cenie noclegu, skoro świetnie gotują Pilon & Jurek! Sami się lepiej obsłużymy a i Evolec głodny nie będzie chodził;) Przecież on zawsze je półtorej porcji!! :D

 

P.S.

zdjęcia będą już niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...