Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajna ekipa się zebrała  :thumbsup:

DeTem + 2 osoby, Szoppers, ja z lubą, Adhed. Jak kogoś pominąłem to mówić.

I Szoppers, ile razy mam Ci powiadać że jesteś moim rycerzem, a nie lubą, mnie już takie zabawy ze zmianą ról nie kręcą, wyrosłem z tego  :devil:

 

PS.

Jak ktoś ma transport na Smreka dla 2 osób + rowery w okolicach piątku/soboty rano to dajcie mi znać na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajna ekipa się zebrała  :thumbsup:

DeTem + 2 osoby, Szoppers, ja z lubą, Adhed. Jak kogoś pominąłem to mówić.

 

I Szoppers, ile razy mam Ci powiadać że jesteś moim rycerzem, a nie lubą, mnie już takie zabawy ze zmianą ról nie kręcą, wyrosłem z tego  :devil:

 

PS.

Jak ktoś ma transport na Smreka dla 2 osób + rowery w okolicach piątku/soboty rano to dajcie mi znać na PM.

 

 

Majkel Ci sie dopisze na plecach nozem jak go znowu pominiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to pisać tutaj kto chce żebym zarezerwował mu pokój w ośrodku: http://www.wysoka.net/pokoje.php 

Czekam jakoś do 16, Szoppcio nie musi pisać, tylko niech dopisze czy chce osobny pokój żeby snuć fantazje o mnie, czy chce się z kimś przekimać żeby było ciepło :)

 

 

Mozemy miec z Majkelem chyba ;) lubi moje chrapanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo misiaczki: 

Dzisiaj z rana dostałem telefon że nocleg od osoby to 50 zł (sic!) i że strona z której ja brałem 35 zł jest już nieaktualna i "Powinno już jej nie być". Pomimo długiej  wymiany poglądów nad tym co "powinno nie być" a jest, właścicielka jest upartą krową i nie zechce zejść z miedz... ceny. 

 

Weźcie 15 zł więcej misiaczki -,-...



No i wszystko się rozbiło: nie mam transportu misiaczki, więc mnie nie będzie. Nie wiem co mam dalej pisać :D

 

Do zobaczenia na wiosnę/po maturalne czasy, bo do tamtego czasu z rowerowaniem u mnie będzie bardzo średnio :/ 

 

Pozdrower
J.

 

PS. Szoppers, nie płacz za mną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...