Skocz do zawartości

[Moderatorzy] Zabijają forum


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś w ogóle z moderatorów czyta moje posty? Mam wrażenie, że walczycie ze mną dla zasady. Napisałem jasno i wyraźnie, że wielokrotnie są wpisy z WYRAŹNYM słowem podróbka/replika i nie TYLKO na giełdzie. NIKOGO to nie obchodzi i usuwane są posty z moją dyskusją a post o tym że kolo chwali się posiadaniem podróbek zostaje! Jeszcze jest coś niejasne? Tak walczę dla zasady. I albo zmieni się Wasze podejście albo mnie w końcu zbanujecie. To jest skandaliczne co się w tej kwestii (nie)robi na forum.

 

Zadałem też kilka prostych pytań i co? Żaden z Was nawet nie próbował na odpowiedzieć. Ciekawe czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadargo, z całym szacunkiem za Twój wkład w Forum, proponuję Tobie zaprzestać tej jakże jałowej dysputy i nie prosić się więcej o banana(bo wtedy już nawet swej "złości" nie będziesz mógł tu wyartykułować) a jeśli masz czas i chęci to po prostu zgłaszaj każde zauważone wykroczenie "górze"(czyt. Mod'om). Ja też nie jestem za jawnym obnoszeniem się z podróbkami(aczkolwiek zdarzyło mi się używać produktów które wzorowane były na świetnych skądinąd oryginałach), ale niestety wygląda to na walkę z wiatrakami. Biorąc pod uwagę "naszą" mentalność i system wartości ciężko będzie przekonać zwykłego jasia(przepraszam każdego Jana) żeby zapłacił twórcom, a więc właścicielom idei za ich pracę gdyż łatwiej, lepiej, taniej i wygodniej jest zapodać fejka...niestety!

A tak na marginesie: czy każdy film jaki obejrzałeś, usłyszana empetrójka pochodził(a) z prawego źródła? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to masz mój nieskończony szacun bo w dzisiejszym świecie takie postępowanie to nawet nie rzadkość, to istny Biały Kruk.

 

A do naszych wspaniałych MOD'ów: działajcie tak jak dotąd a nawet jeszcze lepiej, łatwiej i wydajniej, tak żeby jak najmniejszej ilości użytkowników Wasze działania były solą w oku, jeśli zdarzą się wpadki to jesteście ludźmi jak my wszyscy i nie ma jak przyznanie się "góry" do błędu - jestem pewien że zyskacie w oczach "maluczkich".

 

A na koniec: wszyscy dajmy sobie na luz i miejmy większe baczenie na to się dzieje na tym Forum, bądźmy wszyscy Mod'ami(opcja zgłoś) i starajmy się trzymać fason bez względu na to jak bardzo jesteśmy podpuszczani przez innych...to by było na tyle, moje

 

Obraz.jpeg

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kazafaza, z mojej strony ( i zapewne pozostałej części znienawidzonej,zakłamanej i nie mającej rzeczowych argumentów w dyskusji Administracji )

Dzięki

1345824714_by_Cudaczyna_inner.gif

 

Mam prośbę do wszystkich Forumowiczów- zgłaszajcie każdy zauważony przypadek,który wg Was jest podejrzany/niezgodny z prawem. Nie jesteśmy non stop on line - czasami pewne kwestie nam unikają. Forum ma coraz więcej użytkowników i ,żeby utrzymać okreslony poziom Forum, potrzebujemy takze Waszej pomocy i Waszych uwag. Wbrew pewnym stwierdzeniom jakie tu padły, nie działamy wedle zasady" rządzimy i wiemy lepiej". Forum żyje dzięki Wam ,a my staramy się jakoś ( czasami lepiej,czasami gorzej) nad tym panować. Oczywiscie zawsze mozna wytknąć nasze błędy,ale dyskusja oparta na uporze i patrzeniu tylko w jedną stronę do niczego nie prowadzi.

Dla wszystkich Forumowiczów,którzy widzą sens w bytności i aktywnym uczestnictwie na Forum -Szacun i Podziekowania

szacun.jpg

 

 

 

Temat zamykam- starczy bicia piany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...