Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w tym roku postaram się zorganizować ciuchy dla was :) W tym temacie ogólna rozmowa o strojach. Kolega z forum zaoferował się pojechać do BCM novatex spytać o ceny, być może mają lepsze jak Tp. Moje pierwsze pytanie:

1. Robimy tylko koszulki i spodenki ? Czy wzbogacamy o inne rzeczy ? :D

 

EDIT: Rozmiarówka:

 

Spodenki:

spdenki.th.jpg

 

Koszulki:

koszulkik.th.jpg

 

Koszulki damskie:

tabelapage001.th.jpg

 

 

 

Koszulka – 64 zł (z nickiem, dodatkową kieszonką na zamek, suwak 1/3)

Bluza – 80 zł (bez nicka, suwak na całą długość)

Spodenki – 80 zł (najlepsza wkładka)

Przesyłka – 10 zł

Nagrody – 5 zł

 

Do wyboru wersja czerwona lub niebieska.

kwestię zrzutki na ciuchy dla chłopaków ogarniemy już po zamknięciu listy zapisów

edit by mrmorty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Znając życie to chętnych na bluzy będzie ok 3 z tego dwóch się wycofa przed finałem więc nie ma sensu kontynuowac tematu ciepłych bluz.

W kwestii koszulek - wspominałem już o tym we wcześniejszym temacie - warto zwrócic uwagę na takie rzeczy jak obwód kołnierzyka oraz obwód rękawków.

Kajakarstwo przestałem trenowac kilka lat temu, od dwóch lat też nie widziałem wiosła więc i biceps nie jest dawno taki że można się nim chwalic :P. Problemem jest dośc mocny ucisk materiału zwłaszcza na bicepsie. Celowo wziąłem koszulkę w rozmiarze XXL ale szału nima.

Porównałem sobie z koszulką kolegi który wziął XL i moja ani nie jest dłuższa ani też nie ma szerszych rękawków, jest za to bardziej "beczkowata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jestem zainteresowany zestawem koszulka + spodenki. Darmowa koszulka dla organizatora to świetny pomysł. Dobra motywacja, która pomoże w szybszym załatwieniu zamówienia.

Wydaje mi się, że jeżeli będzie nowy projekt ciuchów to znajdzie się więcej chętnych. Tak jak ktoś pisał w poprzednim temacie: jeżeli zostawimy projekt z tamtego roku to odpadają osoby, które już mają strój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...