Skocz do zawartości

[amortyzator] Marzocchi 55R 2012


mtbartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow, jestem tu nowy z paroma pytaniami, a mianowicie co mozecie powiedziec na temat nowcyh marzocchi 2010, 2011 a zwlaszcza 2012 bo takiego chce zakupic. Zalezy mi glownie na wytrzymaosci oraz bezawaryjnosci, praca to sprawa drugorzedna. Kusi waga oraz prostota, ale jak pisalem co z wytrzymaloscia ? Jak cos to piszcie czy macie, czy Was sluchy doszly. Czekam na odpowied bo mi na tym bardzo zalezy. pozdro 4all

PS: jak cos to sie nie czepiac ze brak polskich znakow ale komp cos odwala ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Slimaczek. A do modow, to po co w ogle pisac "[amortyzator]" przeciez kazdy normalny czowiek wchodzac tutaj wie, ze pisze sie w tym dziale o takich a nie innych rzeczach. W opisie tematu jest napisane ze marzocchi 55R, to wiadome ze to nie szprcyha, nie mostek lecz "amortyzator przedni do roweru (zeby nie mial nikt wadpilowsci ze do roweru)". Dziwne jest nie znac takiego amortyzatora, to jak by nie znac michela jacksona, jesli natomiast ktos nie zna, to nie ma po co w chodzic w ten watek bo i tak nie pomoze.

HCFR NeverDie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Slimaczek. A do modow, to po co w ogle pisac "[amortyzator]" przeciez kazdy normalny czowiek wchodzac tutaj wie, ze pisze sie w tym dziale o takich a nie innych rzeczach. W opisie tematu jest napisane ze marzocchi 55R, to wiadome ze to nie szprcyha, nie mostek lecz "amortyzator przedni do roweru (zeby nie mial nikt wadpilowsci ze do roweru)". Dziwne jest nie znac takiego amortyzatora, to jak by nie znac michela jacksona, jesli natomiast ktos nie zna, to nie ma po co w chodzic w ten watek bo i tak nie pomoze.

HCFR NeverDie

Dziwne jest nie znać zasad polskiej pisowni.

Bardzo dziwne jest nie poczytać regulaminu, który MUSISZ zaakceptować pojawiając się na tym czy innym forum. Jeśli chcesz wejść do meczetu to zdejmujesz buty, jeśli chcesz zobaczyć co w środku - proste, prawda?

Szczerze - nie pomagasz nikomu pisząc o "wadpilowosci". I nie biega tu o polskie znaki.

Nie dane było mi poznać tego amortyzatora, gdybam że jest tak samo dobry jak Majkel w zajmowaniu się (cudzymi) dziećmi.

 

Jako fan Ejcz Si Ef Ar lub zaglądacz dehazlomowy z pewnością znajdziesz tam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące cię pytania - wszak to skarbnica wiedzy polskiej grawitacji.

 

Masz nienaruszalne prawo się teraz obrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje ze musze sie tutaj dostosowac do regulaminu, aczkolwiek ta zasada z pkt 2b jest dziwna i totalnie bez sensu. Co do bledu to szybko pisalem i sie zdaza, na pewno Tobie tez to sie zdazylo niejeden raz. Szczerze to nie pouczaj kogos jesli sam nie znasz zasad pisowni - "cie" pisze sie z duzej litery, ale to szczegol. Jak to bylo z Majkelem ? To nie nam osadzac, tak czy inaczej pomagal dziecia w sensie pozytywnym. A tak poza tym to WSZYSTKIM Wesolych Swiat i udanego sezonu 2o13. Temat mozna zamknac bo nie widze sensu ciagniecia go dalej, no chyba ze ktos sie wypowie na temat. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o "cie" to pisanie z dużej litery jest poprawne tylko w listach w przeciwnym razie jest błędem językowym

Jezeli chodzi o Cb, to Ty jestes w bledzie (samobojca), zapomniales dodac, ze rowniez jesli zwracamy sie do kogos bezposrednio (w tym przypadku do mnie). Posty to tez jakas forma listu, przekaznika do wybranego odbiorcy w ktorym tez nalezy okazac szacunek. Sorry, ale to musialem to z siebie wyrzucic, bo nie moglem patrzec na ten beznadziejny komentarz.

PS. swoje napisalem, teraz mozecie mnie wywalic, zablokujcie zeby nie mogl tu robic kont, plakac nie bede bo nie mam za czym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...