Skocz do zawartości

[usunięcie tematów] Ciekawe aukcje na Allegro oraz [dzisiaj] co zrobiłeś(aś)?


Rekomendowane odpowiedzi

dayus podsunął myśl w temacie "Ciekawe aukcje na Allegro" o aktualizacji tematu z przyczyn oczywistych, czyli okresowej widoczności aukcji - popieram jego uwagę. To samo myślę o temacie [dzisiaj] co zrobiłeś(aś)??

Proponuję skasowanie tematów i rozpoczęcie postowania od nowa.

Wiem, że to może was zaboleć - tych którym zależy na ilości postów - ale nie ilość napisanych postów jest ważna na tym forum.

Czekam na wasze uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ustawić na te (i im podobne) tematy widełki czasowe - po np. tygodniu-dwóch temat znika i kto ma ochotę, tworzy go od nowa.

 

jestem za tym pomysłem, szczególnie o aukcjach na allegro i zbiorowym pamiętnikiem hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że do tej pory nie ma żadnych sprzeciwów więc tematy zostały zaktualizowane.

 

Temat [dzisiaj] co zrobiłeś(aś) ? jest na swoim miejscu, ale pozostał tylko pierwszy post (założyciela tematu) oraz posty z dnia dzisiejszego.

Podobnie jest z tematem [Ciekawe aukcje na Allegro].

 

Pozostaje tylko kwestia automatycznego czasowego usuwania z nich postów (np co 2-3tygodnie) - nie wiem czy w tej wersji forum jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o aukcjach bym zostawił i tylko kasował posty co jakiś czas co do drugiego tematu wogóle bym to skasował ......... o co komuś wiedzieć że dzisiaj pojechałem 2 kilosy lub zjedłem bułke :) temat do nabijania postów

Czytasz w moich myślach :)

 

Jeśli możliwe jest automatyczne kasowanie starszych postów, to byłoby to chyba dobre rozwiązanie dla tematu [Ciekawe ...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...