Skocz do zawartości

Cube Exclusive Club


jarus220

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś usłyszałem od zaprawionego w bojach bikera tu cytat:

"Taaak na tym to można wygrywać zawody..."

koniec cytatu ...

 

A że zwyczajowo gdzieś około 1/3 stawki jest lepsza to ni mniej ni wiecej oznacza tyle, ze nie jestem wystarczajaco dobry dla tego roweru.

Mam 100% pewności i przekonania że ten rower nie przeszkadza mi w osiąganiu wyników, wszystko nad czym co powinienem popracować, co poprawić to JA. :)

 

Szkoda że człowiek nie składa sie z wymiennych kawałków jak rower :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturos - pikny bajk :) Gratulacje!

 

Co to za siodełko? X1-ka?

Chętnie bym taką upolował :)

 

We wtorek dojadą do mnie dokładnie takie same koła jak masz. W drodze są też mostek i kiera WCS oraz niebieskie top-cap i kapsle chwytów :] Jak wszystko zmontuję, to dorzucę foty mojego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to X1. Oryginalne takie jak było zamontowane. Chciałem kupić takie samo ponieważ te jest lekko wygięte po OTB które zaliczyłem ale niestety nie jest dostępne w sprzedaży - pytałem w Ski Teamie. Ale udało się trochę je naprostować - nie jest idealnie proste ale nie czuć różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegow, co maja amortyzator foxa na reactionach i cubach ltd , czy da sie go calkowicie zblokowac przesuwajac ta niebieska blokade? Ja mam i sie nie blokuje na stale, tylko tyle ze amor staje sztywniejszy, aczkolwiek caly czas sie ugina. I teraz nie wiem czy tak ma byc czy amor reklamowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...