Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

@bigos: Umarł bo każdy się lekko poirytował i sam sobie udziergał ciuchy. Nadal byłbym za reaktywacją, ale na zimowe to już za późno.

 

Ogólnie, V zlot... Cóż. Ostatnio się zapowiadałem, zapowiadałem i wyszły moje plany na brązowo. Zatem tego roku nic nie obiecuje, tylko zgłaszam się na petenta. Ale jak Izery... Mam do wyrównania dług z tymi pagórkami... duuuży dług...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby myśleć o miejscówkach do odpoczynku musimy ustalić liczbę chętnych PEWNIAKÓW do spotkania i jeden konkretny termin póki mamy czas radzę się zabrać do ustalania wszystkiego :

MIEJSCE--ZNANE

TERMIN---BRAK

Ilość osób chętnych--obecnie nieznana

Osoby jadące własnym środkiem transportu i mogące zabrać ze sobą innych po trasie---nieznana

Jak się ologujemy-nieznane

ilość dni--nieznane

miejsca do posiłkowania się wspólnego--nieznane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma sensu w tej postaci. Jak co roku większość osób zdecyduje się później niż wcześniej - ze względów oczywistych. Mnie ciężko powiedzieć jak będę stał z czasem za 2 tygodnie, a co dopiero za pół roku!

Termin jak i miejsce -> ankieta (przy noclegach należy uwzględnić dużą bazę z miejscem na odpowiednią ilość rowerów pod klucz - czyli coś koło 60 osób. Następnie w zależności od ilości chętnych zaklepie się całość bazy noclegowej dla nas, bądź jedynie jej część.)

Potem skarpeta na wpisowe i jedziem.

Ilość dni - cały weekend czyli piątek - niedziela. Kto chce zostać dłużej - załatwia indywidualnie przedłużenie czy coś. W przypadku schronisk nie ma problemów.

 

Projekt koszulek - można ogłosić coroczny konkurs - ewentualnie potem kontaktować się z firmą koszulkowo z zabrza, gdzie robiliśmy koszulki na jeden ze zlotów. Odbierałem, wiem gdzie to - mogę podjechać dopytać o ceny i możliwość powtórnej akcji "koszulki zlotowe".

 

Co do transportu - absolutnie nie poruszać na tym etapie. Powinien powstać osobny temat, gdzie osoby będą się umawiały. A przede wszystkim fora regionalne. Tam co roku powstają takie tematy i nigdy nie było z tym problemu.

 

Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkową motywacją byłaby garatisowa koszulka dla zwycięscy projektu (zawsze to jakaś nagroda).

Transport wiaodmo jak się chce to jakoś się ogarnie.

Z nocelgiem zawsze można się podzielić na dwie mniejsze grupy w umiejscowione w niedalekiej okolicy od siebie, zawsze to jakieś wyjście.

Mam nadzieje, że ZaDymek też będzie :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

w kwestii organizacyjnej - warto zajrzeć na forum grupy Dolnośląskiej i ich wzorową organizację tzw miniówy dolnośląskiej.

 

@Lukas - warto uderzyć a nawet wciągnąć na pokład Pilona & spółkę - przyglądam się jego/ich wyjazdom - robi wrażenie... Może sam/sami dołączy/dołączą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...