Skocz do zawartości

[Zlot] V Oficjalny Zlot FR.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

A ja proponuję, żeby władza sama wybrała miejsce. Głosowanie nie zdało egzaminu ostatnią razą, a jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał przyjechać (a nie tylko kliknąć "tak") to i tak przyjedzie.

 

Co nie zmienia faktu, że można się poprzerzucać propozycjami - ode mnie okolice Singletracka lub Skrzycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję albo od razu ogłosić Izery miejscem kolejnego zlotu, albo przeprowadzić głosowanie również nad innymi miejscówkami. Nie musimy być zakładnikami zeszłorocznego głosowania. Ja jednak rozważę głosowanie na zeszłorocznego przegranego (Izery). Zwłaszcza w przypadku, jeśli w ewentualnym głosowaniu nadal będzie to opcja popularna (a trudno sobie wyobrazić, że nie będzie).

 

Głosowania imho ostatecznie zdały egzamin. Próba manipulacji została wykryta, więc było ok. I tak nie unikniemy głosowania. Termin trzeba przecież jakoś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tyyyyyyyle czasu... ;)

Rok temu ankieta co do terminu została odpalona 6 listopada. W tym roku temat zaczynamy wyjątkowo późno :P

 

Jeśli to komuś pomoże, trzeba termin ustalić już teraz. Ja tradycyjnie będę mógł wziąć urlop dzień wcześniej, pod warunkiem, że akurat w tym momencie nie zacznie się coś walić na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...