Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nikt się nie udziela to ja dopiszę dwa zdania. :D

Jako,że napięcie narastało od jakiegoś czasu, dziś wybuchło. Postanowiłem, oczywiście dzięki inspiracjom tu i ówdzie, zrobić tripa pt. dookoła Brennej. Niestety, że kondycja nie ta, albo stal, żelaznej łydy się stopiła było sporo pchania :D:blink::bye2: Start: Brenna- harcerski - Błatnia- Klimczok- Przeł. Karkoszczonka-Grabowa z dobrym singlem Strumyk, (choć imo tylko górna połowa:() -powrót na czarny szklak do Brennej i zjazd zielonym do centrum.

Kilka fot...sory za jakość - kalkulator

ps. @MartinH gdzie na zjeździe z Klimczoka czerwonym jest to zrycie, Albo zjeżdża sie jakos inaczej albo zasypane ?. Jechałem szlakiem i nie było nic. Za to imo to nie nadaje sie do jazdy. Pierwszy etap to mega korzenie pod górę :( nie do przejechania. Ogólnie poza odcinkowym singlem nie przypadł mi do gustu :(. Wypych na Hyrce mnie dobił.

dLNd3sZ.jpg

MV2SM9u.jpg

gGC0DLY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad do Słowaków na Magurę Orawską, lekko zmodyfikowany bo miały być 2 zjazdy z Paracia, skończyło się na jednym w dodatku momentami z przeszkodami w postacie przedzierania się przez wiatrołomy, a wątpię aby ktoś to usunął bo w okolicach Paracia/Prislopca spotkaliśmy wczoraj 3 osoby.
Ale udało się znaleźć fajny dziki singiel z Mińcoła, krótki ale wąski wśród Borówek z jedną ścianką :)

Foty: https://photos.app.goo.gl/izyaEUQEp3RwVNNn8

whTs3ZR.jpg
PRrv9CC.jpg
Yz803BD.jpg
rLZzQIF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwonym to mi sie swietnie w nocy jechalo, doskonaly klimat.. Za to na szczycie mialem bezwietrznie i bezglosowo. Zero, ale to zero jakiegokolwiek pierdniecia powietrza i dzwieku..., niesamowite wrazenie i nadajniki w oddali majaczace z nad mgiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mając na uwadze, że to prawdopodobnie ostatni ładny week przed zimowym snem parcie na jazdę było spore. Choć plany były inne, możliwość wspólnej jazdy zmodyfikowała je.......i tak to było...

Boracza..

64d33gd.jpg

Po drodze..

zIFC61D.jpg

Tatry z Rysianki

EDyuHGC.jpg

yVAifXD.jpg

Tam gdzieś ciśniemy..

cAz4Kej.jpg

A tam byliśmy

wWCwsnS.jpg

aOrFzv4.jpg

Kręcenie było z Węgierskiej G. na Rysiankę i w dół przez Abrahamów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad w Żywiecki, jazda granicą od niebieskiego spod Pilska do przeł. Ujsolskiej, pogoda petarda, niebieski spod Pilska super, szkoda że krótki, no i niebieski z Rysianki do Sopotni, co prawda tylko pierwsza część bo już ciemno się robiło, ale jak ja go lubię :D

Foty: https://photos.app.goo.gl/ioCAyWFFQahn92hH8

ZrdMIhU.jpg
EKpVW8j.jpg
Fj0uOYL.jpg
tgiFlEk.jpg
msX6Dpw.jpg
AksNHDa.jpg
9BU04bM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...