Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

niektore sa hermetyczne ale wiekszosc jest otwarta na nowych ludzi , powiedz jeszcze na czym jezdzisz bo jesli na HT to nie ma sensu zebys jezdził z tymi co na full-ach , takie moje doswiadczenie i czy wolisz gorskie szlaki bezdroza czy asfalcik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema ktoś chetny na wyjazd jutro do bohumina rep czeska do oblukania tras na gp silesia ją wyjeżdżam z zabrza mogę zabrać 2 os z rowerami wyjazd ok 10 marek 533966394

 

Siema ktoś chetny na wyjazd jutro do bohumina rep czeska do oblukania tras na gp silesia ją wyjeżdżam z zabrza mogę zabrać 2 os z rowerami wyjazd ok 10 marek 533966394

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę że ostro dajesz :D

Co do czerwonego do Buczkowic, to moim zdaniem jest konkretnie wypłukany i pojawiło się sporo trudniejszych sekcji, ale ... i tak jest zajefajny.

nie mowie ze nie fajny , tylko jakby trudniejszy  , tak samo  zielono-niebieski  ze Skrzycznego  do czerwonego szlaku , tez mi sie wydaje ze był łatwiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, pozwole sobie podpiac pod temat, bo pewnie jechaliscie juz z katowic czy okkolic w gory. Mianowicie jaka trasa najlepiej jechac? Konkretniej chodzi mi np o Miedzybrodzie Zywieckie (jezioro) W zumi jak wyznacam trase, zaznaczajac ide piesza podpowiada mi tak: Katowice - Mysłowice - Imielin - Chełm Śląski - OŚwięcim - Nowa Wieś - Międzybrodzie Bialskie - Międzybrodzie Żywieckie . Jest to najlepsza droga? Mam zamiar wyskoczyć w taka trase w tym roku i wszelkie sugestie i pomoce mile widziane. Z gory dzieki wielkie

 

Swoja droga chetnie bym wyskoczyl z wami w gory, tzn pociagiem i tam posmigac. Moze bym dawal rade was dogonic:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Oświęcimia zajedziesz spokojnie bocznymi ścieżkami, nie ma co jechać na Mysłowice, kieruj się przez Murcki na Lędziny i potem przez Bieruń Nowy do Oświęcimia. Z Oświęcimia dalej w stronę Międzybrodzia już nie jechałem, ale wydaje mi się, że albo trasa na Kęty, albo jeśli będzie jechało za dużo samochodów to można kombinować bocznymi drogami, których tam jest pełno. Ogólnie przy takich wycieczkach polecam dobrze sobie zaplanować trasę i jechać raczej bokami, jazda po drodze gdzie co chwile mijają nas pędzące tiry nie należy do przyjemnych. Poniżej możesz zobaczyć jak jechaliśmy z kumplem do Rabki przez Oświęcim właśnie. Druga do Bierunia Nowego luksusowa, albo szuter albo totalnie puste wiejskie drogi, potem do Oświęcimia już krajówką niestety, ale nie było źle. Jedynie może 2 razy trochę pobłądziliśmy, ale dla mnie takie błądzenie ma większy urok niż ciśnięcie się z samochodami na zatłoczonej krajówce.

 

http://www.endomondo.com/workouts/183417332/8877365

Oczywiście założyłem, ze pytasz o trasę rowerową, jeśli źle zrozumiałem to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze na rowerze:p no wlasnie na pewno Oswiecim. Zdecydowanie wlasnie jakimis wsiami itp Nie da rady jechac Z murcek w kierunku tychow Czechowic- Dziedzic takimi wsiami? Kurcze chyba bez gps sie nie obeszloby, ciezko jest bladzic jak sie okaze, ze sil braknie:P

 

Super wycieczka widze:) pozazdroscic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...