Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Cześć, czy są w Warszawie jakieś treningi, spotkania czy coś w tym stylu jeśli chodzi o MTB? Nie jestem zawodowcem, ale szukam czegoś takiego, raczej po amatorsku. Przejrzałem internet, ale stwierdziłem, że napiszę też posta tutaj, może ktoś z Was zna sprawdzone miejsce czy ekipę pod którą można się podpiąć :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Będzie się ktoś może w dniu dzisiejszym kręcił w okolicach "szczebla"?

Miałem się już tam wybrać kilkukrotnie ale jakoś się nie składało, a mam kawałek aby dojechać.

Chętnie wesprę się wiedzą i znajomością terenu kogoś obcykanego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

@mess południe. Szosa, to najlepiej od Wilanowa, przez Powsin wzdłuż Wisły do Góry Kalwarii. Chyba, że masz ciekawsze trasy, to chętnie poznam. MTB - Las Kabacki + Kazurka, Lasy Chojnowskie i ogólnie wszystko w okolicach Piaseczna, Góry Kalwarii i Konstancina-Jeziorny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Jutro (środa) pod Warszawą ustawka MTB organizowana przez piaseczyński sklep rowerowy i ich drużynę. Organizują co środę, na zmianę szosa i MTB. Objazd trasy MLigi Zabieżki. Szosa też się jakaś znajdzie, np. SzoSza jeździ regularnie. We wtorki otwarte treningi PKMTB w różnych lokalizacjach. W czwartki były chyba treningi Na Osi z Puziem, ale nie wiem, czy się to przyjęło i kontynuują.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym jest Discord. :) Na FB ludzie często wrzucają wydarzenia do warszawskich grup rowerowych, jest ich kilka. Niestety nie wszyscy i czasami trzeba obserwować fp konkretnych grup/drużyn/sklepów itd. Ma to swoje plusy, bo akurat ustawki MTB są przyjemniejsze w kameralnym gronie. ;) Za szosowymi średnio przepadam, bo ludzie na cienkich oponach średnio potrafią się zachowywać na drodze, a mnie szlag w takim gronie trafia i nie mam żadnej przyjemności z jazdy.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...