Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

A to tym bardziej jest mi miło. A co się dzieje u reszty z teamu?

Hmmm… wielu już podziękowało za rower i w sumie nie wiem, co robią, ale trzon ocalał i nadal jeździmy. Niestety już nie startujemy w zawodach, ale może nas jeszcze nawróci, kto to wie. :whistling:

 

Jest jeszcze odłam, który wyrósł z SMCT i nadal trenuje głównie na szosie, ale oni są teraz bardziej związani z Sulejówkiem a prowadzi ich jeden z naszych dawnych zawodników.

Edytowane przez dlmtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niecałe 40 km po KPNie po dłuższej przerwie od kręcenia. Na bardziej uczęszczanych, czytaj ubitych, szlakach warunki są "kaskaderskie" :) Wniosek jest taki, że należy jeździć tam, gdzie jest śnieg/nic nie ma, a nie lód ;)

 

Post sponsorowany przez literkę S (jak "szklanka") i cyferkę 8 (jak wiadomo ile i czego).

 

P.s Założyłem zwykłe pedały, na zatrzaskowych pewnie nie dotarłbym żywy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Moje Drogie Dziewczęta... i Chłopy!

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Wydajnego sprzętu, wąskich i krętych singli. Dużo motywacji do pracy nad kondycją i jeszcze więcej efektów. Pomyślności na tle prywatnym, zdrowia i przede wszystkim pozytywnego rozwiązania wszystkich krętych spraw.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ O, dziękuję bardzo! :sweat:

... i ja również wszystkim wszystkiego najlepszego życzę! :sweat:

 

 

 

Warunki bardzo się poprawiły, właściwie poza tymi najbardziej uczęszczanymi i ubitymi odcinkami jak np singiel Sieraków-Pociecha czy okolice Truskawie, jest już jak na wiosnę :)

 

A jutro będzie jeszcze lepiej , więc robię kursik - jeśli ktoś ma ochotę jutro niezbyt długo spać, to o 11 w Truskawiu, bardzo chętnie. Wcześniej też może być :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego, może następnym razem.

 

Za oknem widzę, że śniegu już prawie nie ma, a słońce świeci... Nic tylko zasuwać po lesie :)

 

Dzisiaj pojadę inaczej niż zwykle, w okolicach niebieskiego szlaku, może do Górek.

Edytowane przez goldbloom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...