Skocz do zawartości

Legnica - cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Legnica w ogóle coś jeździ na rowerze? Parę lat temu codziennie kogoś mijałem, a teraz pustki.  

 

Jeździ jeździ, ale Ci bardziej pasjonaci wybierają swoje trasy i nie zobaczysz ich od tak w mieście. Mnie np. w mieście i tak byś nie poznał, bo jeżdżę po cywilnemu. Bez żadnego stroju kolarskiego itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu to zależy od pogody :D w weekendy ścieżka koło obwodnicy nie da się jechać . w stronę Bogaczowa czy Stanisławowa rzadko ktoś jeździ .

W stronę Bogaczowa mnie można spotkać... Co innego że nie spotykam was :) Gdzie wy mi uciekacie miśki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś wybiera może w ten weekend (tj.3.08 lub 4.08) w stronę Stanisławów, Bogaczów itp. W sumie to przyłącze się z chęcią do każdej wycieczki :P Jako że jestem nowy to się przedstawię milo mi Grzegorz :) Staż mam krótki dopiero rok czynnego jeżdżenia ale mam nadzieje nadążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, to ja was mogę przewieźć, tylko powiedzcie czy chcecie się ubrudzić czy wrócić czyści:D   Proponuje podjazd od strony "zjazdu" tj. serpentyną na samą górę i powrót terenem i drogami od strony Prusic Koło 80 km.

 

Ubrudzić! :D Jak masz fajną trasę to ja jestem za. Zatem ustalone!

 

Nowodworska jak zawsze. Godzina 11. Niedziela 4.08.2013 Wszelkie zmiany pisać tutaj, ale wcześniej, żeby można było coś ustalić i żeby każdy wiedział. Ktoś jeszcze chętny? ;)

 

Lista obecności:

- lyndowss

- Juraleona

- Grzegorz1985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lista obecności: - lyndowss - Juraleona - Grzegorz1985

 

Ja odpadam z jutrem. Mam nadzieje, że nie będziecie mieli mi tego za złe. :D Z taką pogoda to wolę nad wodę pojechać. Nie to, że za gorąco, ale jak już mam coś wybrać to wolę wodę, bo żal mi będzie jak pojadę na rower i będę się grzał jak mogę być nad woda. wybaczcie :P

 

 

Jak będzie padało dzień wcześniej to pożałujesz że to powiedziałeś

 

Raczej padać nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałem w dziale skradzione, ale jeszcze tutaj wstawię ogłoszenie o kradzieży, bardzo proszę nie uznawać tego za spam... 

 

Dzisiaj po godzinie 18:00 został skradziony rower z ul. Nadbrzeżnej 12 z przed OSK DOMINO. Model to Kross LEVEL A2 z 2011r. w malowaniu czarno-szary mat z dodatkiem błękitu (tak jak na zdjęciu). Był wyposażony w dość charakterystyczne wysokie błotniki marki TOPEAK i światełka pozycyjne Merida Snake (gumowane, o kolorach biało, czerwonych, z dwoma wystającymi diodami). Rower można rozpoznać również po nadłamanych obu pedałach, jest również z tyłu naderwany materiał od siodełka, zmienionej tylnej oponie na Schwalbe Smart Sam, dyndającym kabelku od licznika przy widelcu, przerysowanej prawej klamce od hamulca, brak rzepy ochronnej przy tylniej przerzutce. 
Ktokolwiek zobaczy ten rower w internecie, na drodze, w komisie itd. bardzo proszę o kontakt ze mną lub z Policją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co tam będzie? :D Ja jeżdżę i inni pewnie też. Dzisiaj nawet widziałem grupę bardziej zorganizowaną chyba i na porządnych rowerach, z kaskami i strojami kolarskimi. Nie wiem za to, czy to nie czasami tylko jakiś ładny katalog i jedyny wypad w sezonie. Poza tym średnia wieku to chyba 45 :P W każdym razie sporo osób jeździ. Można się przekonać jadąc koło nowego skate parku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...