Skocz do zawartości

Legnica - cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie , z tego co mi wiadomo to impreza odbędzie się na 99% ( ten 1% to pogoda ) . Na razie mogę podzielić się tym co wiem , a wiem nie wiele. Imprezka to nie maraton a raczej rozruch wiosenny i skierowany do legniczan i jeszcze bardziej do legniczanek ( wiadomo , dbanie o kalorie i figurę :) ) . Trasa jeszcze jest chyba "nie objechana" przez organizatorów . Ma być sprawdzenie rowerów za darmoszkę ( poza częściami i smarowidłami ) . Nic więcej na razie nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , OSiR postawił na turystykę masową , zatem odpuścił ten temat. Imprezka będzie ( nawet jeśli kameralnie). Z tego co wiem to to nie jest ani maraton , ani wyścigi . Każdy chętny jedzie dla samego siebie. Ponoć czas ma być mierzony i nie będzie startu grupowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , OSiR postawił na turystykę masową , zatem odpuścił ten temat. Imprezka będzie ( nawet jeśli kameralnie). Z tego co wiem to to nie jest ani maraton , ani wyścigi . Każdy chętny jedzie dla samego siebie. Ponoć czas ma być mierzony i nie będzie startu grupowego.

 

 

Witam, jestem tu nowa, szkoda że w Legnicy nie ma klubu rowerowego z prawdziwego zdarzenia, bo zainteresowanie na pewno byłoby duże, sama takiego szukałam, bez skutku, dlatego trafiłam na to forum :) Ten wyjazd z OSiR'u to ciekawa sprawa, też chciałabym dołączyć, ale zobaczymy czy się uda :) Pozdrawiam Wszystkich fanów dwóch kółek, niech pogoda zawsze nam sprzyja! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś Zywer, ale już dawno go nie ma. Na przełomie 2010/2011 spotkałem się z nim i jego żoną i powiedzieli, że już nic takiego nie organizują. Też chciałem dołączyć. Nie pamiętam jaki był powód. Czy sponsorów nie było czy pieniędzy. Oni zawsze takie coś robili i było bardzo przyjemnie, a sukcesy też w ostatnich latach swojego istnienia mieli znaczne. Klimek i dwie dziewczyny. Pamiętam jak jeszcze w barwach Zywer'a jeździli. Teraz te dwie dziewczyny chyba w Bolmecie są, bo czasami widuje. ;) No i po mojemu Bolmet ma ciśnienie na wygrywanie i zdobywanie pucharów. Takiej turystyki to oni raczej nie uprawiają. Tak mi się wydaje.

 

Swallow24 Przeczytaj regulamin! Nie cytujemy w całości posta przed naszym.

 

I o co chodzi z tym wyjazdem z OSiR? ja już nic nie rozumiem. To oni to organizują czy nie? Coś na stronie podawali, albo chociaż w biurze mówili, bo co chwilę ktoś jakieś inne informacje podaje i ja już nie wiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, ale Bolmet to klub kolarski, czyli wyścigi, zgrupowania itp. Mi chodzi o klub rowerowy, który promuje turystykę rowerową i organizuje imprezy turystyczne, takie bardziej na luzie :)

 

Jest taki klub, w sumie to dopiero teraz znalazłem ich stronę - http://ekorama.legnica.pl/ . Zamierzam w tym sezonie przyłączyc się na kilka wyjazdów :)

A jeżeli jest ktoś zainteresowany to ze znajomymi dość systematycznie jeździmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wprawdzie z okolic Legnicy, bo z Chojnowa, ale staramy się aktywnie uczestniczyć w aktywnym aspekcie życia tworząc "nieformalną grupę". Często organizujemy wyjazdy raz bliższe, raz dalsze.

 

W tym roku z planowanych wyjazdów to zapewne kilka razy będzie singiel w Novym Mescie, chęć kilkukrotnego wypadu w nasze polskie góry plus być może start w Bikemaratonie. Staramy się wcześniej o tym informować oraz później dokumentować.

 

Wyjazdy nie są okraszone spektakularnymi dystansami rzędu 200km, ale to z uwagi na fakt, iż są dostosowane do kondycji uczestników, jak również dostępności wolnego czasu. http://www.gosouth.pl - tu link do strony, aktualnie w wersji zimowej, bowiem białe też lubimy no i bieganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzycie drużynę na BM? Bo jeśli tak to chętnie dołączę, a nuż coś się zdobędzie :)

 

W planie mam 4 starty w BM i 3 w Garmin Volvo MTB Marathon (dłuższych nazw nie było?). No i oczywiście okoliczne wyścigi jak jakieś się napatoczą :)

 

I kurdę gratuluję strony. Jest bardzo bardzo ładna :D Przebija większość stron o tematyce rowerowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony to moja praca :) Twoje słowa to miód na moje uszy/oczy.

Wśród znajomych przebijają się chęci pojechania jako drużyna. Dawaj @Eper zapisuj się :)

Właśnie się rejestruję i podaję klub jako GoSouth - możesz śmiało też się zapisać.

My wprawdzie nie objedziemy wielu edycji, ale co tam, team to team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wlaśnie organizatorzy pojechali na sprawdzenie trasy na 13 - tego. Zatem pewnie wieczorem będę wiedział ile będzie sobie liczyła trasa. Naastępna trasa będzie chyba w stronę odry i łęgów odrzańskich z dystansem ok. 100km.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...