Skocz do zawartości

[film] downhill lata 90-te


szliri

Rekomendowane odpowiedzi

no ale w ogóle widzieliście jakie chłopaki mieli przełożenia z przodu to chyba z 50 zębów tam jest jak nie więcej.

Ale powiem wam że ostatnio zaglądałem na strych i znalazłem gazetę z rowerami i częściami z 2000 roku.

To przeskok tych 10 lat był po prostu kosmiczny. Rowery z 2000 co prawda też miały jeszcze V-ki itp. takie np jak Kona Stab ale miały już 2 półkę i ramę z zawiasem i trochę wytrzymalszy osprzęt jednak i tak w porównaniu do obecnych systemów zawiasów, hamulców, osprzętu było im technicznie bardzo daleko.

Ludzie mówią że sport rowerowy się w ogóle nie rozwija że ma zastój itd. Ale to w ogóle nie prawda bo technologie które obecnie są stosowane w rowerach nie były stosowane do nie dawna nawet w motocyklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... spójrzcie na 4:31 to jest dopiero prędkość :) Ale najlepsze to są te wstania od razu po glebie i jadą dalej ;P albo kaski...Oczywiście mówię w pozytywnym sensie a nie żeby się z nich śmiać :)

 

A 4:40 z kawałkiem konkret gleba :/ Kurcze że mu się nic nie stało ale z drugiej strony nie wiadomo bo adrenalina też robi z człowiekiem różne rzeczy :) Boli dopiero na 2 dzień :D I najlepsze jak ziomek chce dalej jechać a tu przód konkretnie rozwalony :) Nie dziwne, po takiej glebie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...