Skocz do zawartości

[rower] Który cube ltd lepiej wybrać z modeli na 2013


bazzz

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Jawor:  W zeszłym roku po zakupie w/w roweru wypuściłem się na mieszaną, całodzienną trasę 205km ze standardowym mostkiem. Po wycieczce dokupiłem do zestawu drugi mostek firmy BBB z 35 stopniowym wzniosem (który "coś" mi przypomina). Mostki stosują w zależności od sytuacji. I na długich dystansach i niemal płaskich  trasach  nie wyobrażam sobie teraz poprzedniego mostka. Wczoraj zaliczyłem podobną, całodzienną  trasę, ale 185km. To był pierwszy "ułański" dystans w tym roku. I poza dupcią nie było żadnych dolegliwości. W zasadzie do 110km (tu była mała przerwa) nie było żadnych dolegliwości. Kręgosłup i nadgarstki ok. 

ps. Pozdrowienia dla Adamos-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Bazzz, z nieba mi spadłeś z tą informacją :).

Dokładnie myślałem nad tym mostkiem, który wymieniłeś, nie chciałem jednak pisząc wcześniejszy mój post, cokolwiek sugerować ewentualnym "odpowiadaczom" :)

Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że mój tok myślenia idzie we właściwym kierunku.

Mam jeszcze trzy pytania:

- ma 178 cm wzrostu i ramę 18" jaką długość wybrać tego mostka? ja myślałem o 90.

- co miałeś na myśli pisząc "(który "coś" mi przypomina)"?

- czy da się skręcić tego BBB z oryginalną czerwoną częścią mostka Easton? :P

 

 

Edytowane przez jawor76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego: mam mostek firmy BBB  HighRise OS BHS-25 mtb stem  31.8/110 black. Kąt 35 stopni i długości 110mm. I taki kup. Pnie się ostro w górę i to skraca faktyczną jego długość w poziomie.  Będziesz baaaaardzo pozytywnie zaskoczony. Kup taki z adekwatnymi średnicami odpowiednio do posiadanych rurek. Odnośnie zwrotu "coś mi to przypomina" dam odpowiedz, która cię naprowadzi  i zahaczy o kolejny poruszony przez ciebie temat: Czerwony "napletek" Easton-a idealnie pasuje na pozostałą część mostka BBB. Ale ten "oryginalny" też fajnie wygląda.

Edytowane przez bazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...