Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Oto mój WHEELER Protron Anniversary Carbon  :thumbsup:

Przesiadkę dokonałem z 26'cali(także wheelera eagle raceline) i jest to strzał w 10tkę - przez miesiąc jazd,prób jestem mega zadowolony! Rower świetnie spisuje się na singiel-trackach, świetnie wybiera - płynie po  tzw. muldach czy też ( i tutaj jest wiadomo plus dla mnie, ponieważ jestem wysoką osoba - na płaskich odcinkach większe koła ma swoje zalety ).

 

Dodany całkowicie osprzęt xt+xtr hample oraz zmienione piasty na novatech 711/712.

Kierownica/sztyca/mostek - Amoeba Vitra.

Co do zmian - to na pewno skok amortyzatora na 90-100mm oraz opony na Thunder Burt - ( i tutaj pytanko czy ktoś już miał szansę na ich testowanie lub styczność ? I Jak na tą chwilę to wszystko z zmian, które dokonane będą na dniach.

 

wheeler.jpg

 

wheeler002.jpg

Edytowane przez rokiZG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowiuteńki Scott Spark na kółkach 27.5. Wczoraj przyjechałem nim ze sklepu.

W stosunku do fabrycznego, wymieniłem w nim jedynie chwyty kierownicy na Ergony. 

Reszta nie wymaga absolutnie żadnych zmian. Fotki z aparatu  w telefonie, w żaden sposób nie oddają jak ładny jest to rower.

Pierwsze wrażenia z jazdy - genialne.

 

20131130_205635_zps95dcf999.jpg

 

20131130_205459_zps85813a4f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Drwalu nasz drogi czy myślisz, że skoro w 29er obowiązuje zasady "pokaż SWOJEGO roweru" to tu już nie?
Cieszymy się, że masz coś do powiedzenia (po całym jednym dniu jazdy) ale to nie ten wątek.
160 mm skoku i miałby niby jak zjeżdżać? jak szosówka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

hej
Ja też lubię czytać co i jak, jak większość tutaj ale jest coś takiego jak "zasady, porządek (choć czasem ciężko go utrzymać) i czytanie ze zrozumieniem"
A to, że Ty lubisz oglądać różne rowery to sobie pakuj w kompa co tam chcesz i ile chcesz. Na 11 stron tego wątku może z 8-10 pojawiło się rowerów właśnie dlatego, że niektórzy lubią sobie popatrzeć i powrzucać lub napisać. Są tematy - Wielkie Złomowiska gdzie dyskutuje się prawie o wszystkim i tematy gdzie powinien być jako taki porządek. 
Naturalnie znajdą się tacy co brak zrozumienia tego faktu skomentują maścią na ból tyłka :) Sam sobie zaaplikuj, najlepiej całą tubeczkę :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rowery nalezaly do Cube, w momencie  przejecia roweru stawalem sie jego chwilowm wlascicielem i w pelni za rower odpowiadalem i podczas trwania tego kontraktu rower byl moj(mieli moja karte kredytowa w zastaw) ale ok nastepne zdjecie bedzie mojego roweru.

ludzie jezdzijcie wiecej a nie siedzcie tylko na tym forum i odpisujecie durne odpowiedzi.sadzac po ilosci dziennych postow niektorych forumowiczow chyba nie macie czasu na bikowanie ..pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie.... idźcie gdzieś do piaskownicy.

Drwal, jeśli zasady , o których piszą inni forumowicze, z różnych przyczyn Ci nie odpowiadają, to Twój problem. Nie wydaje mi się,abyś był w jakikolwiek sposób upoważniony do oceniania forumowiczów czy to po ilości postów ,czy też przejechanych km.

Krótko mówiąc- z takim podejściem i sposobem klasyfikacji ludzi , przynajmniej w tym dziale, Żegnam Ozięble.

 

Kolejny post o medykamentach i chwilowym posiadaniu rzeczy cudzej znikną w krótkim czasie,a ich Autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...