Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.03.2019 o 09:21, Mori4 napisał:

Myślisz że daloby się wsadzić w tego Marina oponę 2.6 cała?

Wydaje mi się że na spokojnie, trochę miejsca z tyłu jeszcze jest - po 1cm z każdej strony opony, a fabrycznie założone są 2.4 cala. Sam za jakiś czas zamierzam spróbować włożyć do niego 2.6 cala :) 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.05.2018 o 20:10, phoe napisał:

70kg.

Popatrz na fotki od @marcinusz, ma też mega mocno wysuniętą sztyce, a jeździ tak już ze 3 lata.

Mam 171cm i wg Cube rama dla mnie to 16 cali i taka mam. Cube generalnie ma krótkie rury podsiodłowe, wcześniej dawno temu miałem Attention chyba 2013 i też sztyce musiałem mocno wysuwać, 2 lata jeździłem i ramie nic się nie stało.

Sztyca jest równo na 30cm wysunięta, zmierzyłem własnie, czyli wewnątrz ramy jest 14cm.

Brak kupił Kellys Gibon 30 i sztyce ma też do końca wysunięta, ale w rozmiarze ramy L nie wygląda to tak śmiesznie jak u mnie. ;)

A ten rozmiar Gibona L to na jaki wzrost, bo mam 183cm i nie wiem co brać M czy L?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.03.2019 o 18:19, akhad napisał:

Po prostu Hawk Hill, jeszcze pachnący nowością :) Cholera, jak to fajnie zjeżdża... 

hawk hill 3.jpg

Mam takiego zarezerwowanego na Beskidy Trophy bo moja Kona umarła i nie wiem czy do startu zdążą przysłać nową ramę. Mówisz że fajnie zjeżdża, a jak podjeżdża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2017 o 00:15, isyro napisał:
Spoiler

Półtoraroczny Kands - miały być jakieś zmiany w osprzęcie, ale ten obecny spisuje się całkiem nieźle. Do tej pory nic mu nie dolega, wycieków też nie widać.

96cqBR1.jpg

 

Ech... Pomyśleć, że 2 lata temu byłem zadowolony z Kandsa i nie potrzebowałem niczego więcej. Tymczasem od niedawna w pokoju stoi Giant Reign 2. W porównaniu do roweru XC (Kross Level B7) na odcinkach podjazdowych jest ślamazarą, na asfalcie prosi, żeby go prowadzić, ale za to na zjazdach jest bajka :)

reign.thumb.jpg.a1efce40b52d6de96e5a3dc0ec8adb38.jpg

Edytowane przez isyro
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2019 o 20:13, michalr75 napisał:

Mam takiego zarezerwowanego na Beskidy Trophy bo moja Kona umarła i nie wiem czy do startu zdążą przysłać nową ramę. Mówisz że fajnie zjeżdża, a jak podjeżdża?

mam hawk hilla z 2017 czyli napęd 1x10 32 / 42 i spokojnie daje radę, choć planuję zmianę na owal

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zbyt napisał:

mam hawk hilla z 2017 czyli napęd 1x10 32 / 42 i spokojnie daje radę

Rok temu w Beskidach na 30/42 trochę brakowało, wiec na 32/42 jeszcze więcej zabraknie, chyba ze noga trochę urosła od zeszłego roku. Na razie mam Meride One-Twenty z napędem 2x10 która podjedzie wszystko, wiec temat Marina chwilowo zawieszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Oto mój Kellys Gibon 50 (2019) kupiony w zeszłym miesiącu. Fabryczna specyfikacja: https://www.kellysbike.com/pl/trail-c624/gibon-50-p57994

Zmieniłem jedynie pedały na Dartmoor Stream Pro, a na wiosne planuje przejść na system tubeless jak i zmienić hamulce na Deore M6000. Poniżej fotki (jeszcze na starych pedałach, odblaski już zdjęte :))

 

20190820_165744.jpg.457fe0aa24846e9cfa1133d6413fdeee.jpg

20190831_100920.jpg.c5488d64378724d13ea75c12c65f241a.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 7.05.2019 o 08:38, cervandes napisał:

O, moje gripy :)

Tylko czemu napisami w dół? Bardzo fajnie wyglądają jak są napisami w przód, nie czuć ich w rękach podczas jazdy a wyglądają ładniej.

...jak dla mnie, czuć...podobnie ustawiłem. Poza tym, świetne  gripy    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
12 minut temu, KrissDeValnor napisał:

Według dzisiejszych standardów to już nie jest MTB... ;)

Dlatego napisałem że to retro mtb :-) Co ciekawe ten model w oryginale miał amor i spokojnie jakiegoś uginacza o skoku 80mm i rurze 1i1/8 można by wsadzić. Oczywiście nie mam zamiaru tego nigdy robić :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z serii zostały na razie opony,gripy, hamulce, korby, damper ale docelowo nie bedzie nic oprocz ramy :)

 

Stare rzeczy:

-rama al fuel ex5

- koła na piastach dt 350 + szprychy dt+ obrecze duroc 40

- opony 2.8 nooby nic (TR oczywiscie)

- kaset+przerzutka+ manetki= m8000

- korby race face + zębatka

- damper rs deluxe

- tarcze xt ice tech

 

 

Przed nowym sezonem:

-amorek fox 34 float fit4

-sztyca regulowana ks integra 

- siodełko carbon

- kierownica renthal carbon

- mostek answer am 30mm

Dojdą jeszcze nowe hamulce, gripy i opony :)

Waga w okolicach 13.7

IMG_20200410_123144.jpg

Edytowane przez kalcytek
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...