Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kamar59 napisał:

Hehe dobry wierszyk. Tzw bidon serwisowy pierwszej pomocy medycznej roweru. 2x11 ma więcej możliwości. 

 

druga manetka, linka, przerzutka, dwie zębatki... ZAPOMNIJ. Na zjeździe bez problemu robię 50km/h, jakbym się postarał to pewnie i dobrze ponad 55 wykręcę na 34T. Pod górkę mam bardziej miękko na 42T niż w poprzednim rowerze 3x8 w którym miałem 24/28 i podjeżdżałem pod wszystko w okolicy. Sorry, ja jestem już z frakcji "przednia przerzutka to zabytek". Prostota napędu, wygląd, działanie - dla mnie mega zaleta w 1x. Kupowałem z obawą czy będzie dobrze, planem B było dokupienie szpeju do 2x11 jak u Ciebie ale już na 100% wiem, że nawet przez myśl mi nie przejdzie aby dodawać przednią przerzutkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak jak z samochodami na rynek japoński - dla europejczyka będą co najmniej dziwaczne. Odnośnie marki - czemu miałoby to nie być Kawasaki. Skoro Yamaha produkuje instrumenty muzyczne, Honda samoloty odrzutowe a Toyota w Japonii nie jest kojarzona z produkcją samochodów...

A swoją drogą zwróćcie uwagę na tą otwieraną do góry klapkę w dolnej ramie - to sysytem "winchester power" - ładuje się tam 96 baterii AA zwanych potocznie paluszkami ;)

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest nowa rama ze "starymi gratami" złożona w całość. ;)

W końcu Auron może się cieszyć pełnym skokiem.

Piękny kolor. :D

Jeszcze wpadną nowe kapcioszki 27,5x2.3 Maxxis DHF/HR2 + chyba Reverb.

ps, wiecie gdzie można kupić oryginalne mocowania Cube do pancerza hamulca/mykmyka? Fatalnie zrobili prowadzenie przewodów. :(
Ale plus spory, że tym jest pod tarcze 180mm bez adaptera.

cubr.jpg

Edytowane przez phoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...