Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

187cm wzrostu, przekrok 83, długość ramion 59cm, pomiędzy środkiem mostka a rura podsiodlowa w poziomie jest 5cm różnicy, big seven ma 58cm a big nine 63cm, w weekend jeszcze zrobię testy(dużo podjazdów, zjazdów korzeni i mega blotnisto), porównam wyniki. Wszyscy śmigają na 29, może efekt placebo że 27,5 wolniejszy 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja coś takiego zmodziłem ostatnio.

Trance 3 z z 2014r.

Zmieniłem napęd Deore 2x10 na 1x11

Części które wpadły.

Przerzutka tył slx

Kaseta 11-42 slx

Łańcuch kmc

Piasta sram

sztywna oś shimano 142x12

Zębatka NW A2Z 30T

Manetka slx

Myk myk Giant Contact Switch 125mm

Tarcze 180/160 zmienione na 203/180 Magura HC

Klocki pół metaliczne A2Z

Opony Continental Der Baron 27.5x2.6

Na zdjęciu jeszcze z spd ale wpadły platformy Crank Brother Stamp 2 i na razie boje się jeździć 🙂

Krótki mostek tymczasowo zielony ale wpadnie coś czarnego.

Zastanawiam się jeszcze bardzo nad zmianą amorka na 160mm...widziałem fajnego foxa 36 w wersji oem za 2300...

 

 

 

 

 

20211024_170234sbktj.jpg

 

 

Edytowane przez m@rcin
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja dodam swojego. Kross Grist Lka ze zmianami. Żałuję że nie kupiłem Mki dla większego funu.

  • Pike Select 140 mm
  • Dropper OneUp
  • Kierownica 780
  • Napęd SLX 

Żałuję że nie mieszkam bliżej gór bo rower wspina się jak ratrak i zjeżdża jak czołg, a ja za mało potrafię żeby go dobrze wykorzystać. Przy zmianie ochoty na harpagaństwo pozostanie turystycznym semi-fatem.

IMG_9282 (1) copy.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To ja zaprezentuje swój : Kellys Swag 30 2017 

Koła 27,5 OBRĘCZ SPANK OOZY 350 27.5" 32h 35mm

Piasta Przód Octane ONE Orbital 15mm Red 32h

Tył : 12x142 mm NOVATEC D792SB 32

Opony ; OPONA MAXXIS Aggressor 27.5x2.5 Zw TR DD WT 120tpi  

 SUPORT TOKEN BB841PS PRESSFIT 

 

SHIMANO SLX M7000-11-1 +  Zębatka Narrow Wide 34T

 KASETA SHIMANO SLX CS-M7000 11-46T 11 RZĘDÓW

Hamulce Przód SLX m7000   Tył Magura MT5 

Sztyca regulowana Giant 

Siodełko REVERSE AM Ergo CrMo Kevlar TRAIL ENDURO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżdżę od 2 tygodni na Kross Dust 2.0 2017 zmodyfikowałem pedały na RockBross Platformy , gripy na piankowe. Tylna obręcz była zmieniona na Dartmoor Rider 27,5.

Tandetny plastikowy Kross koszyczek na bidon został zdemontowany i raczej żaden na chwilę obecną tam nie wróci.

Porównując stare rowery Full na 26 kołach rower ten wymiata w terenie i dodatkowo jest mega uniwersalny na oponach 2.3 Maxxisa.

Szybciej rozpędza się w dół wielki plus dla HT. Amortyzator może rewelacyjny nie jest ale w przyszłym sezonie poszukam Fox 34 bo rama ma wielki potencjał...Na chwilę obecną miło mnie ten Kross zaskakuję w terenie.

Rower strasznie słabo dostępny na rynku wtórnym zwłaszcza rozmiar L. 

Idealna pod wzrost 180cm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Canyon Spectral 27.5 AL 6

Miałem już zamówioną wersję 29, ale przez opóźnienie w dostawie na jednym z wyjazdów musiałem wypożyczyć rower (poprzedni, Kross Soil 2.0 29" sprzedałem) i trafiłem 27.5". Byłem zachwycony zwinnością, anulowałem zamówienie 29" i zamówiłem wersję na mniejszym kole :)

 

EDIT: Nie wiem, dlaczego zdjęcie mi się tak obraca :(

IMG_6942.thumb.jpg.36c611b26c74f31c421ebd483d3ad878.jpg

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@SpiderMAN A myk-myk gdzie? Wtedy byłby shredder...

To ja też swój projekt dodam, chociaż fotka w innym dziale już była dodana:

pivot001-jpg.jpg

Ostatnie dwa elementy układanki zaraz wrzucam w temat "Co kupiłeś z części blablabla..." i będzie dwie noce w garażu, po czym sezon tym razem zaczynam od stycznia. ;)

Edytowane przez Brombosz
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie odczuwam dyskomfortu na podjazdach, kapa sterów jest ok, zdejmę co najwyżej podkładkę i będzie lepiej. Rower jeździ całkiem nieźle, rzekł bym, że w porównaniu do fabrycznego zawieszenia tylnego (Flexpoint) jest przepaść... Wybiera zdecydowanie więcej i jest dużo bardziej progresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...