Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Mój niebiesko różowy sztywniak, rama rafal 720, koła crossride, sztyca accent execute - dają niezłą sztywność. Napęd 1x11, korba slx m7000 32t, kaseta sunrace 11-46, manetka i przerzutka sram nx, amor rs 30 gold rl na motion control, heble xt m8000. 

No i najważniejsze - różowe neonowe pancerze accenta :wub:.

Spoiler

co do łańcucha to polecam squirt lube, zero syfu

 

aaaa3323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby primal mniej wytrzymały od horneta (ma taką samą budowę główki kąty podobne)?  Testowany długi czas z marzo 66 rcv 180mm tapered dalej śmiga geo super przy rozmiarze m ideał do 180cm + wzrostu i ten wygląd reszta części min 4 tłokowe kotwice zee / przerzutka/manetka saint m810 itd 

DSC_2448.JPG

DSC_2447.JPG

Edytowane przez hyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro można się pochwalić to się pochwalę (choć nie do końca jest czym) moim wczorajszym nabytkiem. Pierwszy rower inny niż crossowy od ponad 10 lat. B'twin Rockrider 520. Masakra jak miło jest jeździć po lesie i nie zwracać uwagi na najdrobniejszą kupkę piachu. Dawno nic mechanicznego nie sprawiło mi tyle radości. Z na razie planowanych "modyfikacji" to założenie M520 ze "starego" Kellysa.

Miłe zaskoczenie jest takie, że, że w tym modelu dają widelec U-FIT 80 a ja dostałem SR XCR 100 EVO. Cieszę się, ponieważ ma blokadę.

 

2018-06-05 09.30.01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze jazdy na nowej z1 rc2 eta i powiem wam to wybiera wszystko kolegi 55 ti Evo 2013 to chodzi przy tym jak trabant do Mercedesa najlepsze jest to ze lagi są w idealnym stanie kupiony za dobrą cenę a jego cena jeszcze wzrośnie przy odsprzedaży 

DSC_2585.jpg

Edytowane przez hyx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he , rurki ida jeszcze do wymiany to i kierownik pojdzie nizej, pedalki to 20 letnie xt, kola dt 1900 wiec piasta 370 a wagowo bez rewelacji 11.9 mierzone na jakiejs lazienkowej wadze. rama 20 ,  siodlo Max SLR Gel Flow, wygodne....

Edytowane przez roro72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Coś tu ostatnio brak zdjęć, to wrzucę swój rower ze zmianami w tym sezonie:

1. Upolowałem nowy hamulec na aukcji - Magura MT5 w dobrej cenie więc postanowiłem wypróbować go na przodzie. W porównaniu do używanych do tej pory Shimano nie działa on zero-jedynkowo, ale można sobie delikatnie dozować siłę hamowania. Niestety fabryczna klamka jest pod dwa palce i bardzo trudno mi było się przyzwyczaić... po pewnym czasie jakoś to opanowałem, ale ostatecznie zdecydowałem się zakupić klamkę jednopalczastą i teraz jestem w pełni zadowolony :)

2. Przesiadłem się na SRAM GX Eagle... oprócz korby. Jeśli chodzi o zakres, to dla mnie jest teraz idealnie na dole i górze (na przodzie zębatka owalna 32T). Łańcuch nie spada z najwyższych trybów przy przekręceniu pedałami do tyłu :icon_cool: Montowałem i ustawiłem to sobie samemu... z instrukcją poszło sprawnie i działało bezproblemowo... do momentu gdy kamień uderzył w wózek przerzutki i ułamał dolne kółko. Po wymianie nie byłem w stanie wyregulować jej samemu i musiałem odbyć wizytę w serwisie... Zobaczymy jak to będzie działać teraz...

3. Dokupiłem sobie koszyk na bidon... właściwie by poprawić wygląd roweru, ale dziewczyna zrobiła mi prezent na urodziny w postaci bidonu z fajną zatyczką na ustnik bym nie musiał pijać wody z błotem... Dzięki czemu prawie 1kg wyszło mi z plecaka :)

 

foto11dqfvz.jpg

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Nowy" rower, już tak ze 3 tygodnie się z nim bujam, polowałem przez 4 miesiące na olx zanim znalazłem sensownego następcę skradziono Fuji. Zdecydowałem się na 650b bo jedzie się trochę wygodniej po tarce niż na 26 a wielkość koła jeszcze specjalnie nie przeszkadza jak przy 29". Rama mała dziwna z początku jednak znacznie przyjemniej jest robić wszelkie czynności typu skok na krawężnik, rower wyjściowo dość lekki więc myślę jest dobra baza do odchudzania, na razie ma nowe koła i Race Kingi zmienione na coś mniej papierowego+ pozbycie się patelni z korby, w drodze zębatka 36.

IMG-20181115-134547.jpg

Trochę więcej niż 2 zdania, mam nadzieję że wybaczycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tych pięknych okolicznościach przyrody... Dawno go nie było w tym dziale, a że nastąpiło kilka zmian, to wrzucam zdjęcia z dzisiejszej rundy. Od czasu ostatniej wizyty w galerii Diabełek dostał nowe koła DT XM1501, tarcze hamulcową na przód, nową oponę na przód Barzo 2,25, nowa przerzutka przód Deore m6025 i 'unikalnie' zestopniowaną korbę 32-22 oraz mostek Accent Executed 90mm. No i nie obyło się bez małego druciarstwa - podkładki pod śruby korby wykonane własnoręcznie:rolleyes: Myślę że to już jest specyfikacja docelowa, bo teraz jeździ się super. Na wiosnę tylko zamleczę koła i basta .

100_8289.JPG

100_8294.JPG

100_8309.JPG

Edytowane przez Alsew
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...