Skocz do zawartości

[650b] Pokaż swojego 650b i napisz o nim dwa zdania


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ile ważyła sama rama (podejrzewam, że wiesz co do grama) i jakiego jesteś wzrostu przy M-ce, którą wybrałeś (i jaki dł. masz mostek).

2557g w standardzie, bez przelotki przedniej przerzutki ;) bez ośki i ze śrubkami koszyka na bidon wymienionymi na alu: 2492g ;)

175cm,

mostek 60mm.

 

 

 

@Klon, w sumie za kilka dni to że odkroiłeś opór pancerza bę okaże się rzeczą oczywistą. Ba, w 2015 zakładam, że sporo ram usunie tą niepotrzebną przelotkę .

Prorok ze mnie ;) i wizjoner hahah ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sprawa. Ostatnio na moich bęzdętkowych Ralphach (wersja wylajtowana ok 500g) złapałem w ciągu dwóch tygodni dwa razy kapcia na zwykłych kamieniach jakich pełno na scieżkach w lesie, rozcięcia na środku opony szerokości ok 4mm, uniemożliwiające uszczelnienie mleczkiem. I teraz kieruje do Was pytanie jako do osób z większym doświadczeniem. Czy może to być wina:

 

a.) Zbyt małego prześwitu pomiędzy oponą a ramą (wpadający pomiędzy to kamień klinuje się i rozcina oponę).

b.) Zbyt wylajtowanej opony.

c.) Za niskiego ciśnienia, ok 1.9 bara

d.) Pecha.

 

14ff62ec1ca56230.jpg

 

Edytowane przez Kusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

....wiesz, ja rozklepałem tylne pióra łańcuchowe żeby weszła szersza opona...
....skończyło się tak, że Rychtarski musiał wymienić tylny trójkąt w ramie :D

A jak będziesz ją usuwał (może nie całą, może jej tylko tylną część?) to ostrożnie z maszynami w rękach (mam nadzieje, że masz wprawę) bo łatwo zrobić dziurę nie tam gdzie się chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ode mnie - 10 do lansu.

a co tu takiego lansiarskiego jest, hę?
Ode mła 10+ za estetyke pracy, brawo
A zmieniarkę po prostu zmień.. na klatkę prowadzącą łańcuch i jeden bieg z przodu

3 sezon się zaczął na Racingu i coś mocny ten karton (w warunkach nizinnych naturalnie). Stare racingi jeszcze 26 to wcześnie na środku dętke pokazały by niż bok przecięły. Może trwałością to to nie grzeszy (jak sie jeździć nie umie) ale to o kartkach i bibułach to można w Bajki o Lewym Księciu se wsadzać...
Wszystko co lekkie się drze i tnie jak źle kołem trafisz, ostry kamień zahaczysz ot co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...