Skocz do zawartości
PoleK

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Plati

Chcę kupić lampkę rowerową, chodzi mi głównie o dużą pojemność baterii/długi czas działania. Lubię nie raz wyskoczyć poza miasto wieczorami. Aktualnie posiadam Convoy S2+, ale są 2 problemy: czas działania i kąty świecenia. Convoy świeci zbyt punktowo.

Zastanawiam się nad GACIRON V9S-1000 lub GACIRON V9D-1600. Może macie jakieś inne propozycje? Budżet w okolicach 200-250zł. Pewnie głównie będę używać zakresu 200/400lm, 800-1000lm pewnie max. Wiadomo, lumeny to nie wszystko. Zależy mi też na możliwości weryfikowania poziomu naładowania baterii, czy sygnalizacji odpowiednio wcześniej niskiego stanu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cervandes

Jak Convoye ładowałem co jazdę, bo jeżdżę 2h+ a w trybie 30% żarły przynajmniej 1A, tak Gaciron V9D używam generalnie na najsłabszym trybie, ładuję co cztery, pięć jazd a nigdy nie pojawiło mi się to światełko pomarańczowe, że niby w połowie rozładowany. Prądu będziesz miał dość, a światło bielusieńkie, więc nie trzeba aż tyle lm aby widzieć doskonale. Ja jestem Gacironem 1800 zachwycony, po naprawdę długim poszukiwaniu lampki idealnej zdecydowałem się właśnie na tę i ani myślę o zmianie. Z Convoyami i to w wersji full wypas jeździłem 5 lat. Nie wróciłbym do latarek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oldboy83

Ja również polecam Garicona, sam kupiłem tydzień temu wersję 1800. Genialna lampka ma wszystko o czym pisałeś plus zapas mocy.

Edytowane przez oldboy83

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maniol12

gaciron v9c-800 - da się ładować w czasie jazdy? W sensie jak świeci. 

I starczy ta lampka na jazdę w nocy na szosie ? 

Pozdrawiam 

Edytowane przez maniol12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michal1983

Cześć!
Potrzebuję niedrogiego zestawu przód + tył na wieczorne powroty do domu. Lampka nie musi za bardzo oświetlać drogi, za to mają mnie inni widzieć. Fajnie jakby lampki działały możliwie długo. Mam ładowarkę do aku, więc lampki mogą być na "paluszki".

Czy jest sens zastanawiać się nad czymś innym niż Walli? Co polecacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta