Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Rutko napisał:

Cześć, ostatnio mijałem kogoś mającego bardzo ciekawe lampki. Były w trybie pulsacji, tak dokładniej świeciły nie rażącym światłem ciągłym z mocniejszymi rozbłyskami. Spotkaliście się z czymś takim? Bardzo mi się to spodobało i kupiłbym coś takiego, ale nie potrafię nigdzie znaleźć.

przypuszczam, że chodzi Ci o tryb "Bikeflasher" w sterownikach Biscotti albo Anduril 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem lampki knog plus, takie żeby było człowieka widać, dosyć uniwersalne. Mają właśnie taką funkcję o jakiej pisałem. Kojarzy ktoś tego typu światełka, z taką funkcją i podobne cenowo, ale mocniejsze? Zakładam, że mocniejsze modele knog też mają tę funkcję, ale kwoty są horrendalne.

EDIT

Widzę, że eyen peleton mają tę funkcję. Cena podobna, ale wydaje mi się, że 100 lm już może być trochę za dużo i być rażące innych użytkowników ścieżek rowerowych i dróg

Edytowane przez Rutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 14:10, Rutko napisał:

 

Też szukam lampek pozycyjnych i wpadły mi w oko te knog plus i eyen peleton. Jednak czytając opinie o eyen ludzi strasznie narzekają na ten stop w tylnej lampce, że źle działa, zapala się nie potrzebnie i przez to bateria wystarcza na krócej. Więc kieruje się w stronę tych knog plus, ciekawe jak świecą, mają dużo mniej lumenów i czy za słabe nie będą. W drugim rowerze mam MACTRONIC  zestaw Red/white line 20/65 lm i w zasadzie świeca dobrze, knog ma 20/40 lm. Ciężko się zdecydować.

Edytowane przez bogus92
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część,

Jaką lampeczke polecacie do jazdy noc/dzień głównie po ścieżkach rowerowych w lesie.

Przedział cenowy to 100 zł no chyba że będzie warto dołożyć.

Zależy mi na tym aby nie oślepiać innych ludzi i żeby latarka była na akumulator.

Dodam że na tyle mam magicshine seemee 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 00:34, AXeLL1 napisał:

Część,

Jaką lampeczke polecacie do jazdy noc/dzień głównie po ścieżkach rowerowych w lesie.

Przedział cenowy to 100 zł no chyba że będzie warto dołożyć.

Zależy mi na tym aby nie oślepiać innych ludzi i żeby latarka była na akumulator.

Dodam że na tyle mam magicshine seemee 200.

Ja mam tą https://www.centrumrowerowe.pl/lampka-prox-taurus-pd16330/?v_Id=120581

Producent podaje 3,5 godziny święcenia w maksymalnym trybie ale w praktyce jest dłużej bo minimum 6 godzin. Może nawet 7 godzin. Ja po 6,5 godziny dałem sobie spokój i podłączyłem do ładowania. (Latarka nadal bardzo mocno świeciła). Zaletą tej latarki jest to że nie świeci jak typowa latarka światłem skupionym czyli brak typowego białego okręgu światła na drodze. Zamiast tego masz jakby namiastkę lampy samochodowej gdzie pobocze również jest całkiem dobrze widoczne. Kupowanie tych droższych niby markowych to efekt placebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dave99 napisał:

 

W opisie jest błąd, pojemność akumulatorków powinna być 2x2200 mAh. Na filmiku YT https://www.youtube.com/watch?v=xib0_9KBp9g widzę, że akumulatorki można wymienić po odkręceniu 3 śrubek i zdjęciu pokrywy. Z jednej strony dobrze, z drugiej wymiana podczas jazdy gdy np. złapał nas deszcz, może być małym problemem. Niestety nie jest podane, czy 500 lumenów to dają 2 diody razem czy każda osobno. Ta COB to chyba do podświetlania w turystyce albo przy naprawach, bo w innym sklepie piszą o magnesie. No i można to kupić za niecałe 80 zł - Centrum Rowerowe trochę się ostatnio ceni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2021 o 07:12, Thomlodz napisał:

 

Ta 80 zł. A jak doliczysz przesyłkę to masz nagle 95zł. W centrum rowerowe masz od razu z kosztem dostawy. 500 lumenów to jest całkowita moc. Tak, w centrum rowerowe jest pełno takich głupich błędów w opisie. Acha! Lampka działa również jako power bank. 5W (5V 1A) . Z tyłu lampki są faktycznie dwa magnesy.

Edytowane przez bogus92
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"magicshine seemee" ("magicznyblask zobaczmniee") Chińczyki to mają łby do nazw ;) 
Ps. 120 zł za takie gówienko z mikroskopijnym akumulatorkiem? Za taką cenę to bym oczekiwał czegoś z normalnym akumulatorkiem 18650 2400mah. To coś pewnie ma max 300-400mah.

Edytowane przez Dave99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukam lampki do 50 zł. Małej, typowo rowerowej, bez konieczności odczepiania. Nie jeżdżę po zmroku, ale wybieram się na dłuższą wyprawę i ma być w razie „W”. Wieczorami dodatkowo do zaznaczenia pozycji na drodze. 

Najlepiej na baterie bez ładowania.

Teren: szosa/DDR. 
Prędkość: do 15 km/h  

Proszę o pomoc:) 

Pozdrower!

Edytowane przez RowerowyMaciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...