Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej podstawie wymyślacie te głupoty o prądożernym wyświetlaczu oled? mp3 z akumulatorkami po 100mAh potrafią kilkadziesiąt godzin z oledem pracować i grać, dekodować mp3 a tutaj informacja prezentowana na maleńkim wyświetlaczu miałaby wpływać na czas pracy urządzenia? Ja rozumiem, że można się czepiać o to, że coś po oczach świeci, ale że prąd zużywa? No bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

czy ktoś na forum ma doświadczenia z 

FENIX BC30R  ?

 

czy jest warta tej ceny? czy coś w zamian w budżecie ok 500? głównie las i inne kneje szosa sporadycznie głównie dojazd.

pasuje mi to że ładuje się ją po usb i jedna lampka, nie chcę kombinować zależy mi na jakości i wygodzie użytkowania, trasy na ok 2,5 - 3 godziny max,

dzięki za info

 

Edytowane przez m4rcyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy ktoś na forum ma doświadczenia z  FENIX BC30R  ?

 

Tak ma :)

Mam tą latarkę i malutkie coś niecoś o niej jest tutaj.

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/209449-latarka-gdzie-najlepiej-kupic-zestaw-convoy2/page-2

 

Resztę co będziesz chciał wiedzieć, dopytaj albo w tamtym temacie, albo poprzez |PW z tym że odpowiedzieć będę mógł dopiero pojutrze albo dzisiaj po 19:00

 

Jak nie musisz kupować w ciągu tych 2 dwóch dni to poczekaj na resztę informacji.

Jedno jest pewne to co tam napisane, że ten Fenix zjada sporo "światełek" na dzień dobry.

 

 

jka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety duże,ciężkie,a cena to śmiech na sali,osobiście zbytnio bym się nie napalał (mowa o bc30).

 

Zacznę od tego że cena to sprawa indywidualna - każdemu według jego kieszeni.

Tak jak ktoś już tutaj napisał ze duża i ciężka to nie jest jej wada.

Wpierw trzeba to zobaczyć na żywo zanim się skrytykuje, bo ten Fenix którego ja ma czyli BT30R to zjada bez mrugnięcia okiem te cale Convoy, Bocialarki,itp. modyfikowane światełka, już wklejałem tutaj link ale wkleję jeszcze raz.

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/209449-latarka-gdzie-najlepiej-kupic-zestaw-convoy2/page-2

 

jka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te posty ze brzydkie i słabo świeci to raczej się tyczyły tego "potwora" z filmu a nie Fenixa.

 

Fenix to kawał porządnej firmowej lampki. Cena spora ale tu płaci się za solidność marki i wykonanie. W niższej cenie można kupić mocniejsze lampy 2 i 3 ledowe ale wykonanie już nie będzie na takim poziomie jak Fenix.

 

Ten "Potwór" z linku to szału nie robi. Taki chiński ratlerek a nie potworek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...