Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

sklep: www.salon-rowerowy.pl

opinia: pozytywna

 

 

Parę dni temu złożyłem zamówienie na kilka akcesoriów rowerowych. Zamówienie złożyłem w niedziele wieczorem - rano w poniedziałek otrzymałem informacje na e-maila o niedostępnym kolorze zamawianego przezemnie bidonu ( według mnie już w momencie kupna powinna być informacja, że kolor jest niedostępny)

 

We wtorek rano przesyłka była już u mnie w domu - niecałe 48 godzin

Edytowane przez Mariusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Rowertour.com (konto allegro)

Ocena: negatywna

 

Wszystko jest ok przed zakupem. Szybkie odpowiedzi na pytania, miła obsługa.

Niestety przy zwrocie towaru już tak miło nie jest.

Zakupiłem buty na allegro. Po czym je zwróciłem. Można powiedzieć, że zdjęcie przedstawiało bardziej dopieszczony produkt niż był w rzeczywistości.

Wysłałem paczkę kurierem UPS i oczywiście uprzedziłem obsługę, że takowy zwrot niedługo nadejdzie.

Czekałem dwa tygodnie i zwrotu pieniędzy nie doczekałem.

Dzwonię do sklepu i Pan w słuchawce stwierdził, że takiej paczki nie otrzymał i mam sprawdzić czy na pewno ona została poprawnie nadana.

Oczywiście w trackingu UPS było wyraźnie napisane, że towar został odebrany na drugi dzień od nadania przesyłki.

Zadzwoniłem do sklepu i okazało się, że właśnie znaleźli przesyłkę. No nic. Poprosiłem o zwrot kosztów butów jak i kosztów przesyłki.

Pan w słuchawce oznajmił mi, że nie zwraca kosztów przesyłki gdyż to prawo jest krzywdzące i on go nie uznaje :)

Powiedziałem Panu, że to nie ja to prawo ustanawiam ale jeżeli takie są przepisy to tak trzeba robić na co Pan obrażonym tonem powiedział, że odda również koszty przesyłki i nastąpi to jeszcze w dniu dzisiejszym (czwartek).

W piątek sprawdzam konto, pieniędzy brak. W poniedziałek, to samo.

Jako, że nie miałem czasu zainteresować się tematem to sprawa czekała. W kolejny czwartek dzwoni do mnie Pan z rowertouru i mówi, że przelew zwrotny odbiło :)

Numer konta kopiowałem i wklejałem więc prawdopodobieństwo pomyłki było żadne.

Podałem numer konta raz jeszcze.

Na drugi dzień sprawdzam konto i środki były zwrócone. Oczywiście bez kosztów przesyłki :)

Wystawiłem negatywa i dostałem również negatywa. Z tego miejsca pozdrawiam serdecznie "obsługę" rowertouru.

Otrzegam więc przed tym sklepem. Mają Panowie tendencje do ściemy a skoro przy takiej prostej sprawie nie umieją być uczciwi to strach się bać co się dzieje w trudniejszych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep - Bikestacja.pl

Ocena - negatywna

 

Bardzo się zawiodłem. O wysłanie zamówienia upominałem się 2 tygodnie. Przy czym odzew ze strony sklepu był minimalny. Nie można było uzyskać żadnej informacji co się dzieje z zamówieniem. W końcu po zasypaniu ich skrzynki mailami HURA! wysłali... ale to nie koniec zamieszania. Otwieram paczke i co? Przewody hydrauliczne poskracane do innych długości niż były zamówione, zamiast 12 końcówek do pancerzy dostałem 3, zamówionego klucza wogóle nie było w paczce mimo iż był wydrukowany na paragonie który dostałem. Po kolejnym tygodniu wypisywania maili udało mi się odzyskać jedynie pieniądze za klucz. Przewody na szczęście były na styk, a końcówki poszedłem do najbliższego rowerowego i nie walczyłem już z bikestacją. Ogólnie pozostaje niesmak po prawie 4 tygodniach "szarpania" się z nimi żeby dostać to co się zamówiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep - mcsport.pl

Ocena - negatywna

Tydzień temu złożyłem tam zamówienie na parę rzeczy, które wreszcie pozwolą mi dokończyć budowę roweru.Przelew został zrobiony jeszcze tego samego dnia.Jako, że był to wieczór spodziewałem się, że wyślą wszystko w poniedziałek i w środę będzie już u mnie.Dziś jest piątek i dalej nie mam tego co zamówiłem, telefon kontaktowy na stronie milczy.Jak dla mnie tragedia i nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: bikeman.pl

ocena: pozytywna

 

Sklep i dystrybutor.

Złamałem kask i szukając taniej opcji zakupu nowego trafiłem na stronę dystrybutora. Crash Replacement = 50% ceny. Była to niedziela wieczór, napisałem maila. Mój egzemplarz pochodził jeszcze od BDC, więc spodziewałem się odmowy lub braku jakiejkolwiek odpowiedzi. Mimo to w poniedziałek otrzymałem mail zwrotny z informacją, że jak najbardziej mogę otrzymać nowy za pół ceny, plus opłata za wysyłkę. Wymieniłem jeszcze kilka maili oraz odbyłem rozmowę telefoniczną.

W piątek wysłałem kask. W poniedziałek otrzymałem maila z fakturą proforma i przelałem pieniądze, we wtorek mail z linkiem do śledzenia przesyłki i już w środę rano przesyłka z załączonym katalogiem na 2012 rok została dostarczona. Pełen profesjonalizm, szybki i bezproblemowy kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: rowertour.com (allegro)

ocena: pozytywna

 

Odtłuszczacz FinishLine zamówiłem na Allegro w poniedziałek po godz. 22

w środę jest już u mnie i to pocztą polską.

 

sklep: mmmst (allegro)

ocena: pozytywna

 

Kolejny zakup w tym sklepie i kolejne 100% zadowolenie.

Ekspresowa przesyłka.

 

sklep: karbonowy.pl (allegro)

Ocena: negatywna

 

Zakup dokonałem w sierpniu tego roku. Przesyła dotarła dość szybko, towar zgodny z zamówieniem jednak kolejny raz u tego sprzedawcy nie otrzymałem paragonu czyli dowodu zakupu.

Po kilku moich zapytaniach o paragon sprzedający twierdził, że paragony wystawiać mogą dopiero od 01.09.2012r. (o czym nie było żadnej informacji w aukcji). Dziś dopiero otrzymałem, po kolejnych zapytaniach, fakturę.

Warto zaznaczyć, że z opinii na forum wynika, iż nie jestem jedynym, któremu paragon nie został wystawiony.

Zamawiałem drobną rzecz, ale jak ktoś zamawia coś poważnego i chciałby to zareklamować lub skorzystać z gwarancji to miałby poważny problem.

Nie polecam sklepu i użerania się o dowód zakupu, którego sprzedawca ma obowiązek dołączyć do przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: T-bike

Ocena: Pozytywna

Shimano BR M-596, wszystko szybko sprawnie, bez problemów

Sklep: Grawitacyjny.pl

Ocena: Pozytywna

A2Z SP4, co prawda najpierw przysłali bez srubek, ale wysłałem maila i następnego dnia już miałem (wypadły podczas pakowania), bdb kontakt, żadnych problemów z drugą przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: VirtualBike.pl

Ocena: Pozytywna

To mój drugi zakup w tym sklepie. Tym razem zamówienie zrealizowane w połowę czasu podanego przy składaniu zamówienia :woot: . Towar(koła) ładnie zapokowane, wysłane w oryginalnym kartonie.

 

Niestety kuriorowi DPD mogę wystawić ocenę neutralną. Mimo iż na kartonie było symbol kurchego i delikatnego towaru karton był przedziurawiony przez zatyczkę na oś. Do reszty bez zastrzeżeń. Kontakt z kurierem w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: top-narty.pl

Opinia: pozytywna

 

Sklep posiada w swojej ofercie sprzęt narciarski (sezon zimowy) oraz sprzęt rowerowy (sezon letni). Kupiłam tu rower z racji tego, że był to jeden z nielicznych sklepów internetowych, w których był jeszcze dostępny, a jedyny, który miał rozmiar ramy odpowiedni do mojego wzrostu. Bardzo dobry kontakt ze sklepem, informacje odnośnie zamówienia przesyłane na bieżąco mailem, towar dobrze zapakowany. Trochę długi czas oczekiwania (u mnie około 7-8 dni), ale da się wytrzymać. Zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowerowy.com

Opinia: pozytywna

 

Potrzebowałem napinacza, którego nigdzie już nie było. Jeden mail do nich i na drugi dzień odpowiedź, że nie ma problemu zamówią mi go i do 7 dni będzie. Tak też się stało, zero problemów, ekspresowa wysyłka, gratisowo dostałem dwa plakaty:) Mój ulubiony sklep!

 

Sklep: rowertour.com

Opinia: neutralna

 

Zamówiłem 4 opony i rękawiczki 661 858 czarno-czerwone. Czas realizacji zamówienia mógłby być nieco szybszy, ale pal licho. Pierwszy zgrzyt dzwoni do mnie kurier, że ma paczkę (jaki kurier, przecież miało polecieć Pocztą). Paczka przyszła, otwieram a tam rękawiczki biało-czarne. Szybki mail do sklepu, okazuje się, że czerwonych już nie ma ani w sklepie, ani u dystrybutora, więc wysłali białe... Ostatecznie stanęło na tym, że przy kolejnym zamówieniu dostanę rabat w ramach rekompensaty. Co ich ratuje to fakt, że dorzucili gratisy i mają najlepsze ceny na rzeczy z 661:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: sklepmtb.pl

Opinia: Pozytywna

Kupowałem w sklepie buty mtb Louis Garneau w bardzo dobrej cenie, z rewelacyjnym kontaktem telefonicznym z właścicielem sklepu, który jest zagorzałym fanem MTB. Sam uczestniczy w rajdacj i podchodzi do tego z pasją jak również do klientów sklepu. Buty dostarczyła mi do pracy małzonka własciciela sklepu jednoczesnie zabierając nr wiekszy do przymierzenia...rewelacja jesli chodzi o obsługe. Zdecydowanie Polecam i mam nadzieje że bedą trzymać sie tego do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: cyklomania.pl

Ocena: negatywna

 

Na moją prośbę, zostały zważone opony przed zakupem. Podobno zostały zważone, bo gdy dotarła do mnie paczka okazało się, że opona jest znacznie cięższa.

Opona nie była tania bo z przesyłką kosztowała 169zł.

Czuję się oszukany i zachęcam do wystrzegania się tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: neolux_pl

Ocena: pozytywna

 

Zakupiłem u niego ostatnio latarkę do mojego roweru. Szybka realizacja, znakomity kontakt. Podczas odbioru wyjaśnił co w niej przerobił, w jaki sposób, jak użytkować. Latarka bardzo dobrej jakości. Tak więc sklep (użytkownik) godny polecenia.

 

sklep: alerower_pl

Ocena: pozytywna

 

Bardzo miała obsługa na miejscu. Zamawiałem u nich korbę, suport i kilka innych elementów. Na towar miałem czekać ponad tydzień. Jak się okazało towar dostarczyli po 4 dniach. Ceny znacznie niższe niż na allegro i innych sklepach stacjonarnych. Przy większych zamówieniach rabaty. Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: centralbike.pl (konto allegro)

ocena: pozytywna

 

W swojej ofercie mięli Dartmoor Funky w dobrej cenie. Szybka decyzja - kupiłem. Wszystko super. Kontakt mailowy szybki i bezproblemowy - odpowiedź w ciągu kilku chwil. Rzeczowo i profesjonalnie. Wysyłka bardzo szybka. Mostek dobrze zapakowany. Polecam każdemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was moze kupował rower w tym sklepie ?

http://skleprowerowy.pl/grupa/rowery/

Znalazłem tutaj wydaje mi sie ze taki rower jakiego szukałem, ale nie kupowałem jeszcze nigdy przez internet... co myslicie ?

 

To jest sklep,a właściwie 4 sklepy stacjonarne w warszawie. Kupiłem u nich na przestrzeni parunastu lat 3 rowery(-:

 

Sklep XTRaBike.pl

 

Środa pózny wieczór zamówienie. Czwartek rano potwierdzenie telefoniczne zamówienia i wysyłka po południu. Piątek zamówiona sztyca WCS-a znajduję sie już w moim rowerze(-: To już któryś kolejny zakup w tym sklepie i wszystko gra.

Polecam

Edytowane przez bobiik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: mudserwis.com

Ocena: Pozytywna

 

Wczoraj zamówiłem u nich buty SH-M087 srebrne za niecałe 190 zl (sam się zdziwiłem ze tak tanio i do tego sklepu nie znalem) plus pedały Shimano M520, Bardzo dobra obsługa i super szybki kontakt. Towar wysłany kurierem, dzisiaj sobota i już przetestowany :) Przy okazji polecam firmę kurierska DPD miedzy innymi za możliwość odbioru paczek w weekend bo nie wszędzie można.

Edytowane przez kontooo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: mudserwis.com

Ocena: Pozytywna

 

Na ten sklep trafiłem całkiem przypadkiem szukając konkretnych butów w odpowiednim rozmiarze sortując google.

Ceną wraz z kurierem ( kurier tylko 10zł ) przebili konkurencję więc w niedziele wieczorem kupione , zapłacone, bez zbędnych rejestracji . W poniedziałek wysłane, we wtorek odebrane.

 

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...