Skocz do zawartości
durnykot

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubek
W dniu 10.12.2017 o 12:41, bugmenot1 napisał:

Imię i nazwisko nie stanowią danych osobowych.

Cytat

Do danych osobowych zalicza się więc nie tylko imię, nazwisko i adres osoby, ale również przypisane jej numery, dane o cechach fizjologicznych, umysłowych, ekonomicznych, kulturowych i społecznych.

https://edugiodo.giodo.gov.pl/file.php/1/ODO/ODO_R02_03.htm

Wracając do tematu :

sbike.pl - Pozytywny

Zamówienie w poniedziałek wieczorem, czwartek paczka była u mnie - kurier. Pakowanie dość oszczędne (co się dało rozłożyć, rozkręcili by zmieścić w mniejszym pudełeczku), ale wszystko obyło się bez uszkodzeń produktów. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, ale każdy sklep pakuje po swojemu. Jeden z zamówionych produktów miał status "2-3 dni wysyłka", i zmieścili się w napisanym terminie. Zero zastrzeżeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TheJW

sbike.pl - negatyw z plusem

Fajne ceny, ale niestety za wirtualny towar - istnieje tylko na stronie.
Plus za to, że poinformowali o fakcie (co prawda dopiero kolejnego dnia) i oznaczyli produkt na stronie jako niedostępny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Legion84

bikestacja.pl - negatyw 

Towar zakupiony na allegro w dniu 21.11.2017, wysłany po 3 tygodniach.  Codzienne przypominanie, upominanie się kończyło się tylko informacją - jutro na pewno wyślemy. Towar dotarł do mnie dopiero 22 grudnia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Diablosss

sbike - pozytywny

Dobre ceny, wysyłki zgodne z opisem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

Cyklomania.pl: pozytywna

Szybko i konkretnie, dobry kontakt, polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewocz

Ufff...w końcu jakaś rzetelna opinia :) 

Moja wiara w ludzi rośnie. Gość rejestruje się na forum po to co by napisać, że jest fajny sklep internetowy. 

Nie zginiemy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin44
Napisano (edytowane)
46 minut temu, lewocz napisał:

Moja wiara w ludzi rośnie. Gość rejestruje się na forum po to co by napisać, że jest fajny sklep internetowy. 

Dział sprzedam jest dostępny od ileś tam napisanych postów. Ten temat z opiniami też powinien być dostępny od powiedzmy 20 napisanych postów. Już było trochę takich przypadków że użytkownik chwila co się zarejestrował, a już pisze opinie o sklepie można by to uznać za reklamę własnego sklepu. Tak samo jest z opiniami sklepów na google. Jaką mamy pewność że opinie sklepu nie są pisane przez sam sklep ? :033: W sumie czego się dziwić skoro nawet na facebooku można za pieniądze kupić ze 100 lajków i więcej. Może być że faktycznie ktoś kupił pierwszy raz coś w sklepie i chce się podzielić opinią tylko takie opinie należy traktować z przymrużeniem oka. Chyba najbardziej wiarygodne opinie są osób które już mają po 50 komentarzy i więcej. A użytkownicy co mają po 1000 lub 5000 opinii jak np. sznib (najlepszy moderator pozdrawiam go serdecznie) ich opinie należy traktować w 200% poważnie. Bardziej wiarygodnie są opinie na forum niż na ceneo.

Najlepiej jak by każdy oceniający wklejał zdjęcie kopii paragonu że faktycznie taki towar nabył to by była w 100% wiarygodna opinia sklepu :033:

Bikestacja.pl - Pozytywny

Zakupione dwa rowery KTM Myroon 29 carbon po 37,000zł
Szybko doszły kurierem. Miła obsługa nawet jeden bidon dorzucili gratis. Polecam.

Edytowane przez Marcin44

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib
13 godzin temu, lewocz napisał:

Ufff...w końcu jakaś rzetelna opinia :) 

Nie zginiemy :)

Spam wszelaki prosimy zgłaszać.

13 godzin temu, Marcin44 napisał:

Najlepiej jak by każdy oceniający wklejał zdjęcie kopii paragonu że faktycznie taki towar nabył to by była w 100% wiarygodna opinia sklepu :033:

No to poproszę paragon za te KTMy rzekomo kupione w Bikestacji po 37,000zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Allshevski

Sklep: trekking24.pl

Ocena: Pozytywna

Niedawno kupiłem w tym sklepie rower, czas wysyłki zgodnie z tym, co było napisane na stronie, co do roweru to nie wiem czy Kross im dostarcza już gotowe do wysłania pudła, czy oni sami pakują, ale też nie ma się do czego przyczepić, jeśli chodzi o zapakowanie roweru. Jedynym problemem było jakieś śmieszne poprowadzenie linki hamulca, musiałem wyczepić i założyć znowu po przykręceniu kierownicy, ale oprócz tego wszystko ustawione bardzo ładnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jerry6

Centrumrowerowe.pl Pozytyw z minusem

Wszystko dotarło zgodnie z zamówieniem, minus za poślizg z wysłaniem paczki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TheJW

http://biostern.abstore.pl/ - Pozytywna

Takiego kontaktu z żadnym sklepem jeszcze nie miałem! Szybkie, konkretne odpowiedzi, idą na rękę, ekspresowo sprowadzają i wysyłają towar, którego nawet nie ma w ofercie (nadal zachowując jego niską cenę). Ceny w większości przypadków bardzo konkurencyjne.

Miał być minus za opcje dostawy, - poza Pocztą Polską (która przez 3 dni nie mogła dostarczyć przesyłki Ekspres24 i trzeba było osobiście udać się do placówki) nie można wybrać żadnego innego sposobu. Zapewniono mnie jednak, że wkrótce pojawi się opcja wysyłki DHLem i InPost (ponoć już teraz można o to poprosić w komentarzu do zamówienia), więc będzie dobrze. :)

A przy okazji...

To jest mój TYSIĘCZNY post! :sorcerer::sorcerer::sorcerer:
219306d1e0013ea7cab7506fded5464ee4778f8a
Ładna liczba. Szybko poszło. Oczywiście to nie koniec! ;)

Edytowane przez TheJW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta