Skocz do zawartości

Pierwszy Spot PGR?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Nazywam się Mariusz póki co szukam chętnych na wspólne trasy ale trochę bliżej mojej okolicy ,do Gdańska mam około 65 km więc też się na pewno wybiorę

chciałbym kiedyś pośmigać po parku trójmiejskim może znajdą się chętni na przewodników co go znają, i zapraszam w moje strony jest fajny oznakowany szlak

z Tczewa przez Pelplin do Smętowa będzie około 70 km w ubiegłym roku zrobiłem tą trasę głównie lasy i szutry może ktoś będzię chętny to spotkać można się w skowarczu a powrót ze smętowa np. pociągiem termin jak tylko będzie pogoda

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może ktoś w grupie uprawia zawodnicze mtb i chciałby wspólnie pojeździć, tak na poważnie potrenować troche po szosie troche po lesie i może jakieś wspólne wyjazdy na zawody pod szyldem grupy. A w przyszłości można pomyśleć o jakiś strojach czy coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam kolarki(planuje składać :D), ale do normalnego treningu nawet na szosie wystarczy rower mtb. Ja proponuje w weekend pierwsze luźne spotkanie , każda godzina dobra jak dla mnie byle nie za późno :) , a jeżeli nie w weekend to napisz kiedy pasuje i się zgramy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello

a więć do swiat piatki do 20 sooty do 16, w tygodniu jestem w domu ok. 16.15 wiec jak bym sie spręzył to o 16.48 moge siedziećw siodełku co do kujawiaka myslałem ale termin sobota pracuje, myslalem tez o harpaganie 200 km w 12 h ale sobnota pracuje, wiec dopiero po 20 kwioetnia mam odbój z sobotami i piatkami a w tygodniu j/w. Niedziele do bólu, co do maratonów to ja sie pisze mając 40 lat na karku czuję 2 młodosć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze w niedziele:) tylko nie wiem czy ogarnał bym się w sobote mam troche napięty plan, słuchaj może czwartek?na dworcu bedzie sprawiedliwie ja mam ok 10 km Ty ze stogów pewnie tez?tylko wczesniej musze zdemontować pedały spd mam załozone na korbe zony...daj fon do Ciebie to sms-ami bedzie szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...