Skocz do zawartości

[konserwacja] przerzutek przód \ tył


Rekomendowane odpowiedzi

przednia czyszcze szczotka z twardym dlugim wlosiem tylnia czesto rokrecam na wózku czyszcze slizg i smaruje w koleczku i generalnie wszystko czyszce tam szmatka a pantograf szczotka wszystkie nity smaruje finishline teflon plus lub CC jesli warunki beda ostre chos ostatio kupilem WD40 i to wyprubuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, ale jeszcze lubie benzyna przetrzec te miejsca gdzie dostal sie smar a nie mial, zeby pieknie lsnily ;) Kółka wuzka smaruje smarem stałym a ruchome części WD-40

 

Ja podobnie, ale jeszcze lubie benzyna przetrzec te miejsca gdzie dostal sie smar a nie mial, zeby pieknie lsnily ;) Kółka wuzka smaruje smarem stałym a ruchome części WD-40

 

Ja podobnie, ale jeszcze lubie benzyna przetrzec te miejsca gdzie dostal sie smar a nie mial, zeby pieknie lsnily ;) Kółka wuzka smaruje smarem stałym a ruchome części WD-40

 

Ja podobnie, ale jeszcze lubie benzyna przetrzec te miejsca gdzie dostal sie smar a nie mial, zeby pieknie lsnily :) Kółka wuzka smaruje smarem stałym a ruchome części WD-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył: Zdrapuję syf cieniutkim płaskim śrubokrętem, smaruję i jazda. Raz na jakiś czas rozkręcam przerzutkę. Sprężynę i sworzenie czyszczę szczoreczką do zębów i samruję WD40. Kółeczka czyszczę benzyną, a ich środek czyszczę WD40 i pałeczką do uszu, a potem smaruję smarem Castrol. that's all. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...