Skocz do zawartości

[Poznań] Skradziono Cube LTD PRO, prawie nówka


yoyoszef

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

wczoraj tj 13(Sic!) sierpień skradziony został rower marki Cube LTD PRO 2011, srebno-biały. Osprzęt z tyłu deore xt, manetki slx, amor manitou. Nie miał nic charakterystycznego, rower nowiutki, 2tyg, kupiony w niemczech. Skradziony spod galerii malta, między 18:10 a 19:45 spod stoisk na rowery obok kładki dla pieszych i rowerzystów. Zgłoszone na policje, kamera z galerii zauważyłem, że ustawiona jest na "parking" dla rowerów.

na kierwonicy i pod siodełkiem miał zaczepy na światełka. miał też blokade skoku na kierownicy, po prawej stronie koło manetek od przerzucania przerzutek. Mam problem z numerem seryjnym, nie wiem czy dobry podałem na policji, bo na "fahrradpass" jest inny, długi numer, a w książce użytkowania jest znowu inny, krótszy, zaczynający sie na WOW, podałem na policji ten dłuższy, bo fahrradpass, to inaczej paszport rowerowy.

poniżej jedno zdjecie nowego, modelowego roweru z allegro a 2 nastepne to jedyne zdjęcia jakie zdazyłem zrobić przez te 2 tyg

 

 

 

użytkowania.IMG_0825.JPG

IMG_0826.JPG

 

Przypomniało mi się: rower miał na ramie naklejke sklepu gdzie go kupiłem. koloru lekko niebieskawego, z napisem fahrrad, (sklep po niemiecku) miejscowość Frankfurt i nr tel. takie standardowe naklejki sklepów, zawsze przyklejają jeśli kupujemy nowy rower

 

Zdjęcie tej naklejki

Zrzut%2520ekranu%25202012-08-14%2520o%252011.55.21.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...