Skocz do zawartości

[endomondo] publikacja trasy na facebooku


Rekomendowane odpowiedzi

Jak opublikowac trase z jazdy na rowerze aby byla widoczna razem z mapka, tak jak w tym linku ktory znalazlem w necie.

http://allfacebook.com/files/2012/05/EndomondoRun.jpg

 

Obecnie widac tylko ikonke roweru i kilka danych odnoscnie dystansu, tak jak w tym linku

https://s3.amazonaws.com/satisfaction-production/s3_images/711174/endomondo_inline.jpg?1331643985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to trzeba było w opcjach zaznaczyć, że treningi są publiczne i powiązać endomondo z facebookiem. Mnie się udostępniala mapka. Niestety terz Ci nie powiem na 100% bo mam zepsuty telefon :/ Ale poszukaj dobrze w opcjach endomondo :)

 

P.S.-Mapka mi się nie pokazywała w aktualnościach, tylko musiałem wejść bezpośrednio na stronę główną mojego profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to dziala. Dzisiaj sobie siedzie na fejsie i kolega opublikowal wlasnie trening z mapa ale sam nie wie jak. Z tego co wiem to te ikony z przebyta trasa sa widoczne dopiero jak ktos wejdzie na moj profil. W ustawieniach mam ustawione wszystko na "wszyscy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Szukałem odpowiedzi na to pytanie i trafiłem tutaj, więc odkopię temat i napiszę jak jak wruciłem na FB, bo już mi się udało, może komuś się przyda.

Po połączeniu konta endomodo z FB, wszedłem poprzez komputerwą przeglądarkę na konto endomodo i tam w zakładce treningi wyświetla się kalendarz w którym pokazane jest kiedy uprawialiśmy jakiś sport, po wybraniu dnia wyświetla nam się przykładowo dystans, czas, mapka itd tam jest do wyboru opcja opublikuj i już :)

Nie wiem jeszcze czy można z poziomu samego telefonu, gdy opublikowałem na FB, wszedłem tam i pod wpisem była opcja prześlij do urządzenia przenośnego, cś tam się przesłało, może po tym sparowaniu dodatkowym będzie można udostępniać z poziomu telefonu, nie wiem, jak sprawdzę po jutrze to dam znać.

 

Nie mogę edytować postów, więc dopiszę tutaj.

Wrzucony trening na FB w zasadzie nie jest widoczny na osi czasu, a tylko w aktywnościach, ale pod nim są jak pisałem do wyboru opcje wyślij do urządzenie mobilnego, komentuj itd, jest tam też opcja nie pamiętam jaka, bo jakoś tak mi się kliknęło na szybko, ale coś jak publikuj na osi czasu i ona daje to, że trasa, czas itd są widoczne na osi czasu dla znajomych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...