Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, pozwoliłem sobie na ów przywilej założenia tematu dla wszystkich posiadaczy rowerów naszej rodzimej marki.

 

Trochę późno, ale może zdołamy nadrobić straty i dorównać innym "team'om".

 

Wykrzyknik dla lepszej widoczności na dobry start :030:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade za moment po zipy do sklepu, aby wreszcie zalozyc licznik do Hexagona. Teraz moj bike bedzie wygladac zaiscie, potem skroce lancuch o jakies 2 ogniwa i w sobote zobacze jak sie bedzie sprawowac. W te sobote mialy byc zawody w Pychowicach i niestety zostaly odwolane. Na szczescie Otwock jest coraz blizej, tam Kross przejdzie prawdziwy test na wytrzymalosc :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, takie skrócenie łańcucha nie powino wpłynać na późniejszą jego wytrzymałość? Bo faktycznie, chyba przez to tak dziwnie u mnie przeskakują przerzutki.

 

Zadam raz jeszcze pytanie, które tam kiedyś... czy ktoś oddaje rower do zalecanego przeglądu technicznego po miesiącu użytkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie jestem posiadaczem krossa ale na 99% to sie zmieni nie bawem :)

 

Kormoran, z tego co mi wiadomo to w wiekszosci przypadkow jak sie na ten przeglad nie zglosisz to gwarancja ci przepada ale nie wiem jak to jest w krossie, najlepiej napisz maila do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kross city to moja limuzynka

 

witam kolezeństwo Krossowe

 

co do przeglądu to pomiesięczny przegląd jest konieczny do utrzymania gwarancji

/chociaz nie wiadomo na co ona jest - jak sie poczyta jej treść /

i po drugie jest to płatny przegląd /ale zależy to serwisu /

 

w mojej rowerowni nawet rower zastępczy dostane

 

 

poazdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie powinno to miec zadnego wplywu na jego wytrzymalosc. Ja w miejsce wyjetych ogniw, wloze spinke srama (jeszcze dzisiaj tego nie zrobilem, zona wymyslila, ze musze kupic sobie jakies ciuchy i buty- lazilismy kilka godzin :angry: ).

 

A co do przegladu. Kiedys dalem swojego GT i to bylo dawno. Od tego czasu nie daje. Raczej wiekszosc napraw robie sam. Ale z drugiej strony warto jest go poddac przegladowi, aby podbili gwarancje. Ja mam cicha nadzieje, ze moj Hexagon bedzie sie cieszyl dlugo dobrym zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyc mozna na http://www.bikeboard.pl/index.php?d=nowosc...9&m=%203&r=2006 . Juz pisalem do Krossa, ale nie w sprawie koszulek i jakos mi do dzisiaj nie odpisali. Ale jestem cierpliwy he he.

Dzisiaj wreszcie sie zmusilem skrocic lancuch. Poszly 4 ogniwa i wyglada, ze jest ok. W sobote i niedziele bedzie test. Zmienilem tez przy okazji opony na grubsze 2.3 cala (spoko sie mieszcza) i rowerek nabral charakteru he he, kierke tez zmienilem na north shore lil sista (od kilku lat lezala sobie bezuzytecznie), mam tez juz zamontowany licznik (dzieki Marcin- juz mi przeszlo he he).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego przeglądu...

 

W instrukcji, na stronie 7 są warunki gwarancji.

 

Pkt. 4 (wytłuszczony): Producent proponuje w ciągu 1 miesiąca EKSPLOATACJI od daty nabycia dokonać przeglądu w autoryzowanym serwisie. [...] Koszty ponosi właściciel roweru.

 

I nigdzie nie ma mowy o tym, że gdy nie odda się do przeglądu, to gwarancja przepada.

 

Myślę, że to jest po prostu kwestia dogadania, i tam gdzie kupiliśmy rower powinni pierwszy przegląd zrobić darmowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie żebym się czepiał ale mizernie wygląda wasz klub. I wcale nie chodzi mi o liczbę uczestników ale... gdzie fotki, opisy, specyfikacje? Chętnie pooglądałbym Krossy, które ostatnio wkroczyły na dobrą, rowerową drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak juz pisalem wczesniej zamierzam kupic hexagona v6, ale tu pojawia sie problem

nie wiem jaki rozmiar ramy wybrac, ogolnie zawsze jedzilem na 19' ale jak wiadomo geometria geometri nie rowna a ja na krossie jakim kolwiek siedziec okazji nie mialem. Z wygladu podoba mi sie jak cholera 17' ale wydaje mi sie ze bedzie za mala a nie bede bral roweru dla wygladu lecz dla wygody jazdy, prawda?

 

no wiec powiedzcie mi jaka rame mam wybrac dla mego 179,4cm (z dokladnoscia do 0,5mm :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys pisalem cos do krossa i mi odpisali cos po 3 dniach ale jednak, wiec proponuje poczekac spokojnie (a teraz w sezonie pewno maja wiecej maili:P)

zamierzam dac rower do przegladu (najpierw nastukac jak najwiecej km), wiadomo jak to jest z ta gwarancja, rzadko kiedy jest respektowana (jeszcze nie wiem jak do tego podchodzi kross) ale jak nastepny przeglad gwarancyjny bedzie za jakies 4-6 miesiecy wiec oplaci mi sie za te 20zl na tyle przedluzyc gwarancje.

Tez bym proponowal jednak 19 cali, ja mam 176cm i 19 jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dniach zamierzam kupic Krossa tylko jeszcze nie zdecydowalem czy to bedzie Haxagon v6 czy Raven Meadow. Bede jezdzil raczej po ulicach i sciezkach lesnych wiec chyba wybiore ten crossowy. W kazdym razie na 90% bedzie to Kross

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...