Skocz do zawartości

[film] Puchar Polski w Wierchomli


pascal

Rekomendowane odpowiedzi

O tym sporcie mało mówi się w mediach ;/

 

Polski naród w większości uważa, że samochód to jest to i siedzą w tych swoich puszkach i się gotują w korkach. Brzuszek rośnie, cena paliw tez, ale po bułki trzeba samochodem pojechać, bo jaka to zniewaga rowerem. Żałosne, ale niestety prawdziwe...

Ja bym z Polski zrobił raj dla rowerzystów, bo drogi dla nas i ścieżki są tańsze, łatwiej utrzymać. Polska i tak ma problem z zanieczyszczeniami i zmieszczeniu się w limitach podawanych przez Brukselę dotyczącą toksyn u zanieczyszczenia powietrza. Zdrowiej i w ogóle same plusy. :D

 

Film średni. Powinny być szybkie i krótkie, a szczególnie ciekawe ujęcia. Chodzi mi głównie o to, że nie ma dynamiki, a dodatkowo panoramiczna kamera spłaszcza podjazdy, a niektóre są spore. ;)

 

Krypto reklama? Czy może sponsorzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krypto reklama? Czy może sponsorzy?

 

Gravity Revolt to klub, w którym jestem. Gravity Shop sponsor klubu.

 

Dziękuję za uwagi do filmu.

Jednak co do tego spłaszczania to niepanoramiczna kamera nie spłaszcza?

Każda kamera spłaszcza. Ciężko ująć prawdziwe nachylenie terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film średni. Powinny być szybkie i krótkie, a szczególnie ciekawe ujęcia. Chodzi mi głównie o to, że nie ma dynamiki, a dodatkowo panoramiczna kamera spłaszcza podjazdy, a niektóre są spore. ;)

 

 

Poza tym to jest "relacja" a nie promo. Nie można robić powtórek z ujęć. No i to jest mój 5 filmik chyba jaki nagrałem i zmontowałem. Nie mam własnej kamery i robiłem to na pożyczonym sprzęcie.

 

 

W każdym bądź razie z chęcią przyjmę więcej rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mogło być lepiej, dh da sie tak przedstawić na filmiku ze widz po seansie niezalwżnie gdzie jest i co ma na sobie chwyci za rower i wyskorzy z balkonu :).

Film i muzyka nieźle, chodź zabrakło ujęć wielu, trasa wydałą sie luźna majaca bodaj 5 elementów i tyle.

Dobrym patentem jest wstawianie gleb i dowcipów montażowyc na koniec filmu.

Mimowszystko zazdroszcze że mnie tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...