Skocz do zawartości

[Las Arkoński & Puszcza Wkrzańska] czyli szybkie ustawki na wspólny wypad.


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdżę właściwie codziennie, a jak nie jeżdżę, to biegam. Czasem dysponuję od najwcześniej 17ta wyjazd z domu (okolice Szosy Polskiej), więc np. dojazd na Głębokie zajmie mi powiedzmy 17-18 minut, więc na 17.20 najwcześniej mogę się ustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj 20km (po parapetówie nie było mnie na więcej stać :-) ) a dzisiaj 30km po Puszczy... :-) Czekam na jakieś zaproszenia. Dzisiaj przemierzyłem ścieżki nieoznakowane żadnymi kolorami ani szlakami...SUPER. Pewnie je znacie, ale jak dla mnie - początkującego bikera Puszczy Wkrzańskiej - było naprawdę ciekawie. Jutro również zamierzam się wybrać, więc czekam na wszelkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

....bo niektórzy miłośc do roweru muszą dzielic z życiem osobistym oraz zawodowym i to w cholernie nierównych proporcjach, po prostu-życie.

Ja np dopiero co wóciłem z Suwalszczyzny (tydzień na rowerach) więc teraz odrabianie urlopu w biurze. Dzieciaki do szkoły nie chodzą-nie ma z kim ich zostawic itd itp...

Sam bym się wybrał chętnie w sobotni poranek w końcu potestowac nowy rower na poważnie ale więcej będzie pewnie przestawiania mostkiem, sztycą itd więc nikogo do zabawy raczej nie zapraszam. Po za tym nie wiem czy do tego czasu uda się tokarzowi dorobic pająk do koła 37z, a z "34t na przedzie" nie będę się ośmieszał :)

 

ps: co do ustawek-od 5 lat pracuję z kumplem w jednym biurze prawie biurko w biurko, oboje jeździmy w te same tereny z tą samą prędkością..ale częściej osobno niż razem-bo się nie udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o mnie to akurat w ten weekend wyjeżdżam do Koszalina. Ale rower ze sobą zabieram i po tamtejszej Górze Chełmskiej też będę śmigał. Do Puszczy Wkrzańskiej startuję jeszcze dzisiaj bez względu na pogodę i później dopiero w poniedziałek.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja się podpisuje pod tematem chętnie bym wyskoczył do lasu w miłym towarzystwie a może nawet jakąś traskę zaprezentować bym mógł(ale nie za wiele:P). Z czasem "różnie" teraz niestety rozpoczyna się rok szkolny więc czasu mniej niż w wakacje ale czas po południu powinienem znaleźć, również weekendowe wypady mile widziane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...