Skocz do zawartości

[trasy] czyli co nowego w Puszczy Wkrzańskiej


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo, hallo!!!! Czy ktoś tu jeszcze żyje?!?!?!?

 

Ileż się można urlopować :-p

 

Słuchajcie - na sobotę planuję jakiś dłuższy wypad - może Niemcy, może Bukowa na dłuuugooo... Jeszcze nie wiem - jak coś, to się dostosuję - czy ktoś chętny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I chyba nie raz mówimy sobie cześć i nawet nie wiemy, że to my :-p Musimy się ustawić w końcu. Niestety na parę dni jestem wyłączony - dopadło mnie w sobotę wieczorem przed samym Gryfem choróbsko i się z nim zmagam, ale powoli wychodzę na prowadzenie, więc mam nadzieję, że na weekend już możemy jakąś ustawkę zrobić. Ja KONIECZNIE muszę pośmigać, bo pojutrze kupuję nowy amor i będę go MOCNO testował :-)

 

Czekam zatem na propozycje ustawek, a pogoda ma dopisać, więc wymówek nie ma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

 

Jako, że parę lat temu mieszkałem w Szczecinie i bardzo spodobały mi się Wasze tereny czasem wpadam do Was pośmigać, głównie do Bukowej. Chociaż ostatnio moje wypady ograniczyły się głównie do maratonów Gryfa. Ściganctwa na ten rok mam już dość i chciałem się wybrać po prostu pośmigać. Bukowa ostatnio mi trochę obrzydła i zastanawiam się nad Wkrzańską... Jednak sam pewnie będę błądził i nie znajdę ciekawych ścieżek :icon_confused:

 

Chciałby ktoś w niedzielę przeciągnąć przyjezdnego po ciekawych trasach? :P Jeżeli nikt nie będzie chętny skorzystam z Waszych map,ale pewnie i tak pobłądzę.

 

A tak na marginesie to kilku z Was chyba kojarzę z Gryfa, mój nr startowy z tego roku to 74 :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEhe Zgucior święte słowa!!! Ja w sobotę i w niedzielę na pewno dużo śmigam, ponieważ w październiku jestem tylko na weekendy, zatem dużo nie pośmigam. Proponuję sobotę i niedzielę tak na po 3-4 godzinki przyjemnej jazdy... Co Wy na to?

 

3-4 godzinki jak dla mnie idealnie :) Musimy się tylko dogadać co do czasu i miejsca. Jak dla mnie najlepiej by było rano, zresztą przyjadę pociągiem to godzina będzie uzależniona od rozkładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...