Skocz do zawartości

[trasy] czyli co nowego w Puszczy Wkrzańskiej


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe - tak...poznać...zamęczyłby mnie na śmierć i w niedzielę ducha wyzionę :-) Ja dopiero drugi sezonik próbuję zmagań startowych, więc nie ma co przesadzać. W sob planuję z mą lubą pojeździć z piwkiem, kocykiem i takie tam. Ewentualnie jak coś się zmieni, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - tak...poznać...zamęczyłby mnie na śmierć i w niedzielę ducha wyzionę :-) Ja dopiero drugi sezonik próbuję zmagań startowych, więc nie ma co przesadzać. W sob planuję z mą lubą pojeździć z piwkiem, kocykiem i takie tam. Ewentualnie jak coś się zmieni, to dam znać.

 

 

W niedzielę zabieram brata i jego dziewczynę na gryfa i na małym dystansie robimy sobie wycieczkę po puszczy :) więc o żadnym ściganiu nie będzie mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No to jeździć Proszę Państwa Jeździć!! Macie zawody Gryfa przecież. i jak się do nich szykujecie? Z tego co zauważyłem Szczecin jest słabo reprezentowany na zawodach w kraju a przecież na bazie Bukowej i Wkrzańskiej mozna uskuteczniać świetne treningi.

 

i dlatego "mamy niskie wyniki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W niedzielę zabieram brata i jego dziewczynę na gryfa i na małym dystansie robimy sobie wycieczkę po puszczy :) więc o żadnym ściganiu nie będzie mowy

 

 

Hmm...ja nie reprezentuję swoją osobą nie wiadomo jakiego poziomu... Np. do Anarchy brakuje mi MEGA... Zatem Twoje tempo spacerowe może się okazać i tak za dużo jak dla mnie... :-) Ale powodzenia!! Jak coś, to ja będę na czerwono-czarnym Specialized Carve Comp 29er:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem skromny, tylko wiem jaki poziom prezentuje... :-) Jakbym przejeżdżał 25km po Wkrzańskiej, to nie byłbym skromny :-) Póki co pozostaje mi jeździć, jeździć, jeździć i ... w końcu się wysypiać, bo spanie po 5h dziennie nie sprzyja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE :-) Alpy...hmm..... Obym tę Szklarską w tym roku przeżył w uśmiechem na twarzy, to będzie dobrze :-) Zamierzam tam ostro pośmigać :-) No i oczywiście SMREK zaliczyć :-) Akurat do Świeradowa Zdrój 18km na rozgrzewkę i na Singletrack :-) Znasz może tak jakieś ciekawe miejsca? Byłeś tam może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

no nie było okazji jakos :(
za dużo ludu tam gna :) :)
Jak chcesz w Górach pośmigać to to Bukowe co ostatnio robiliśmy musisz robić z uśmiechem na twarzy
ale dwa okrążenia :)
I poćwiczyć na co większych stromszych kamienistych paskudnych korzennych zjazdach
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... :-) Uśmiech na twarzy miałem do momentu złapania mnie przez policję. I z chęcią jeszcze jedną rundę bym zrobił - zatem sądzę, że Twój próg na możliwości do Szklarskiej osiągam :-) No chyba, że się mylę, to szybko mi to wybij z głowy!!!! Może jeszcze odzyskam zaliczkę za bazę noclegową :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - sądzę, że nie będzie się czym chwalić. Kolega był na maratonie w Kluszkowicach i miał 10km/h średnią - a chłopak jeździ... hehe. Słyszałem, że w Smreku te 17km można nawet i 2h jechać, więc jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić... Jak coś to włączę GPSa w aucie i później powiem, że to na rowerze było - wtedy będzie się czym pochwalić.

 

A tak na serio to jadę tam pojeździć na innych wysokościach (choć tak naprawdę ta różnica nie jest aż tak znacząca na późniejsze efekty) oraz w końcu regularnie, codziennie, wielogodzinnie pojeździć czysto treningowo (i regeneracyjnie z moją lubą - bo też rowerek bierze :-) ) Aż nie mogę się doczekać.



Dzisiaj z TOBIKE zrobiliśmy ponad 40km (przynajmniej mi tyle wyszło z dojazdem do Polic. Było extra. Większość tras kojarzona (choć Tobike pokazał wiele nowych rzeczy (szczególnie początek i ten miły "zjaździk" przed Polaną Sportową :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Koło czerwonego to tak między Wąwozami a Mścięcinem :) Jakieś konkrety?
Aha, następnym razem Tomek pokażę Ci coś co nigdy nie udało nam się sensownie połączyc z resztą a jest tego warte. Dwugarb dochodzący do czerwonego, tak mniej więcej z pól za Przesącinem.

No dobra - szukamy nazwy dla zjazdu wzdłuż wąwozów. Konkurs dla tych co już jechali :) Nagrodą jest pochwała towarzyska i krytyczne oko anarchy (na cokolwiek, zawsze się coś znajdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ma byc prosto: techniczny, Wąwozy, rolecoaster, ten-tam-kurde-jakmu-tam, za koniami, kamienny uścisk, ruda zośka, piaskowa baba, grzbietem gubałówki  :) itd itd
Szybka Szparka? heheheeheheh
rów prędkości? uhuhuahaha
superszybki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...