Skocz do zawartości

[Olsztyn] Giant Aspiro RS4-GTC, odjechał w siną dal


warmiak49

Rekomendowane odpowiedzi

Giant Aspiro RS4-GRC to jego imię, wiek - 21 dni, jego rodowód - SN:C1F661S667 (lub CIF661S667 - w gwarancji nie wyraźnie a ramy już/na razie nie ma). Ledwo zacząłem przyzwyczajać się do niego, już go zaczęłem lubić a on..... jak w tytule. Zrobił to 28 czerwca w słoneczny dzień, w południe - samo południe, w parku (to takie miejsce gdzie są drzewa, trawa i takie tam), w Olsztynie. Jego poprzednik lubił ten park, on widać nie. Z jego poprzednikiem rozstałem się po ośmiu latach, zamieniłem go na nowszy model i co, teraz nie mam nic. To jakś kara chyba. Teraz jest mi smutno i przykro i chyba tęsknię. Błagam Pepe, znaczy Giancie wróć! lub chociaż zadzwoń: 600 03 73 23

post-155702-0-98531400-1341307540_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, ja już doświadczyłem tego uczucia 2x i mój brat 1x :verymad:

 

Jeśli masz jakieś lepsze zdjęcia najlepiej oryginalne roweru to wrzuć. Możesz spróbować też rozkleić jakieś ogłoszenia.

Zgłosiłeś od razu na policję :icon_question:

PS jak to się stało, że ukradli rower w parku :icon_question: i w którym :icon_question: może gdzieś były kamery :icon_question:

 

Jeśli mogę poradzić to szukaj ciągle np w całym województwie na www.allegro.pl , www.tablica.pl czy to całego roweru czy części, znajdź sobie specyfikację techniczną roweru żeby znać osprzęt.

Druga rzecz to możesz popatrzeć może na giełdzie/rynkach czy ktoś sprzedaje, lub np w komisie przy komendzie wojewódzkiej na Partyzantów, tam mają też rowery lub w Lombardach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...