Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

@rambolbambol, a jak Ci pasuje Twoja eLka?  Bo ta wiśnia ex-@100lar3k'owa to jest iXeLka, która z chęcią bym znowu w swe łapy przejął od @Roballinho.

Takowoż będzie licytacja lub pojedynek 🤡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszym itede właścicielem*, to jest XL czyli 20,5 cala.  Z chęcią jeszcze raz bym takie, a najchętniej TO WŁAŚNIE, cudo obłożył gratami i używał z radością.

@Roballinho: jeśli HaeL przyprawi Cię o wściekłość to krzyknij do mnie ;)

 

*Dwa lata po zakupie pogoniłem go, odkupiłem za jakiś czas, ponownie trzecim właścicielem zostałem gdy go odzyskałem po kradzieży.  Byłbym pierwszy, trzeci, trzeci plus i siódmy 🤡

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna to miłość Kaziu, taka burzliwa, wzruszon jestem. Musisz ją więc odzyskać!

About To Cry GIFs | Tenor

Łzy wzruszenia spływają mi po policzkach, mieszkają się z katarycznymi smarkami, oblepiają mi tygodniowy zarost i z głuchym pluśnięciem padają na brudny gumolit. Wełniany zielony golf z wizerunkiem jelenia od frontu pobrudzony schnącymi plamami zostanie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie pomyślał, że dorosłe, mężne chłopy o ryju przyprószonym szczeciną tak się rozkleją przy tym jakże pudelkowym scenariuszu, zupełnie jak przedszkolak po ostatnim odcinku Reksia. 

Jestem wstrząśnięty, nie zmieszany.  🤡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlipłem zatem.  No to czekam, aż ex-mój-HaeL wypłynie gdzieś kiedyś a ja będę zaczajony z podbierakiem.  Powodzenia @Roballinho w modzeniu iO 👍

A dla oczó ostatni syngjel Feler fajwgrand z okresu gdy gleba jeszcze była letnia:

 

 

feler.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pałąk jest na stałe. Ale jezeli ktoś widział 4x104 z offsetem, to mógłbym się przyymierzyć. 

Na razie dolożyłem podkładki pod miski po 2,5 mm na kazdą stronę i tak może tymczasowo zostać.

Przy okazji moze komuś zostaly 2 niepotrzebne osłony kurzowe łożysk suportu HT (te kapelusze). Kupiłem jakieś z aliexpress, ale one nie do końca są dopasowane do oryginału i po skontrowaniu trą o blaszki które bezpośrednio osłaniają łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...