Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam ostatnio znajomego w sklepie, pyta się co tam u mnie i kiedy się spotkamy, czy gdzieś wyjeżdżam, odpowiadam że gdzieś tam z dziećmi i na zlot singlowy.
On na to po krótkim namyśle, ty masz ślub ze swoją? Odpowiadam, nie, uśmiecha się i mówi że on też nie i może też by pojechał ;) 

Pozdrow'er

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie przeanalizowałem tamtą trasę - szału nie ma. Mało tego jest wisząc most, który patrząc na zdjęcie może stanowić problem. Ogólnie to jest czyjś ślad pieszej wędrówki obok Pilicy. Nie wiem czy nie bezpieczniej jechać w coś sprawdzonego dookoła Zalewu Sulejowskiego. Nie dość, że coś zobaczymy, to i wykąpać się można to i trasa sprawdzona. Jak tylko się wychoruje to kopsnę się to trasą chociaż z opisu widać, że jest spoko. Wnioskuje o zmianę marszruty na https://www.centrumrowerowe.pl/trasy-rowerowe/trasa-rowerowa-wokol-zalewu-sulejowskiego/

edit - wg mnie trzeba byłoby tylko przesunąć start i stop bliżej naszego noclegu bo ch wie jak się nawigację zachowają

Edytowane przez 3143k4r2
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokowodza - można tak, siak i na opak, gpx'a bym się zbytnio sztywno nie trzymał bo fajno mieć możliwość spontanicznego odbicia od azymutu gdy zew zawoła.  Generalnie widziałbym naokoło zalewanie główne w sobotę a trasę Pilicy południowej w piątek na rozgrzewkę lub w niedzielę na epilog.

Też spełniam kryterium niezaobrączkowania 🙌

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy zapowiedziałem czwartkowy fajrant zatem chciałbym się kierować ku miejscówce wcześnie ranionym piątkiem, choć jeszcze muszę się zgadać z Sobkiem i Lechem bo będziemy cisnąć z podobnego kierunku.  Ale jak sądzę późnym podwieczorkiem będziemy mogli sobie wszyscy przybić pionę i coś zbroić lokalnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie opony - lepiej " nie mówić " czyli jednak trzymać się MTB?    na początku tego wielce multi Kate Busz kraftu jest jechanie około Sulejowską Pathy Smith i jest to na oko saharasand  szcześliwie ubity deszczem ale lekko poligonowa ilość i grawel przełaj zostawić w domu?;)

 

Film Buszkratftowy Ponton Pałatka W Sulejzalejmanacie. Patrz początek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy czasem musi wyświetlić krecika choć rzadko kiedy krecik mieszka w takim ładnym domku, ale prawdziwy cyklista ma artykuły higieniczne i może pomóc damie w eko potrzebie, można  ostatecznie odwrócić wzrok, ważne aby nie wjechać czekoladę gdyż z bieżnika opon uchodzi ona powoli… a i kropki gorące w zapachu miota nam w oczy… 

 

Dobra to jakie gumy i klocki bierzemy bo robi się ślisko?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike widzę, że zbliżasz się do Jubilata w szerokości, na Wigrusie chyba nie jeden już tam przez dekady wędkarz krążył,  ale pytanie do bylców w realu -  czy min 2,1 a najlepiej jeszcze grubiej czy generalnie ubito!?

Ranger mam i ja tylko wtedy lecę z taśmą izoldą, Gienek w pomarańczy nie zrobiony jeszcze klątwa sztycy zapieczonej na razie trwa, a rama opony 40 albo 37 może przyjmie…i wtedy jak człowiek w ostrym będę sosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nastąpiła zmiana moich planów urlopowych. Okazało się, że będę miał urlop tylko w piątek 22 i w tym przypadku wybieram się sam. I teraz pytanie czy ktoś będzie jechał z Poznania albo będzie przejeżdżał w pobliżu Poznania i będę mógł się nim zabrać. Mogę w piątek podjechać gdzieś na trasę przejazdu, żeby się z kimś zabrać. Auto muszę zostawić małżonce.

Kolejna sprawa. @kazafaza proszę zarezerwować jedno miejsce do spania dla mnie. I jak możesz to napisz mi czy oprócz jedzenia i alko :) trzeba coś jeszcze zabrać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...