Skocz do zawartości

[Warszawa i okolice]Spis tras MTB


Delur

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Każde mainstreamowe użycie określenia "MTB" oznacza raczej rowery XC... o umiejętnościach uczestników maratonów mam niezbyt dobre zdanie, bo po co uczyć się jakiegokolwiek skilla (np. wskoczenie na krawężnik 8 cm czy wjechanie tak, aby nie dotknąć kołem jego krawędzi), jeśli i tak znaczenie ma naciskanie pedałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden z czynników.  Powiedziałbym wręcz, że mało ważny jeżeli chodzi o jazdę w terenie typu Superflow czy inny singiel.  Tam znacznie większe znaczenie ma umiejętność panowania nad rowerem i pompowania.  Co do tego ostatniego mam dziwne wrażenie, że większości MTBowców kojarzy się ono wyłącznie z dętką ;)

 

A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maratony maratonom nierówne. Gdy w zeszłym roku na wacie była Legia to organizatorzy kazali nam uprościć trasę, bo chcieliśmy zrobić jeden podjazd (taki w stylu wjazd i od razu zjazd, bo "szczyt" ma jakieś 5cm długości) ale organizator powiedział, że na zawodach mają startować również dzieci na hobby czy jak to tam sie nazywa i one mogą sobie nie poradzić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie wiem czy był tu wspominany, ale jest jeszcze Wieliszew, który odkryłem dopiero parę dni temu. Tzn. słyszałem o nim dużo wcześniej, ale dopiero teraz tam zawitałem.

 

W skrócie - fajna pętla XC i extra asfaltowy pumptrack.

 

Napisałem posta na blogu ze wszystkim co trzeba - opis, fotki, filmy, gps itp

 

http://www.blogmtb.pl/2015/11/foto-video-relacja-wieliszew-rowerowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czesc, znacie jakies fajne trasy kolo Konstancina? Slyszalem o Chojnowskim Parku

i Zalesiu, ale konkretnie lasy wygladaja na mokre i ciezko mi znalezc na pierwszy rzut oka (na mape)

jakichs konkretnych przejazdow. Wiecie jak najlepiej przejechac z Konstancina do Lasu Kabackiego?

Chyba przez Jozefoslaw, ale drogi sa dosyc oblesne, a sciezek rowerowych poza ta wzdluz rzeki

przy Papierni nie widzialem. Co nic nie znaczy, bo jestem tu bardzo nowy LOL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...