Skocz do zawartości

KTM


hexio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem fanem, wystarczy zerknąćna avatar, ale niestety trochę brak gotówki, lecz przymierzam się do jednego KTM-a ;) A skoro już masz to jak możesz podaj kilka fotek, i jak się maszyna sprawuje ;) Była nie dawno sama rama na allegro bo jakoś nie lubie części Shimano ;) A ogólnie przymierzam się raczej do serii Sport chociaż bardzo podoba mi się seria Race

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze sobie na KTM Ultra Fun 2005.

 

Nie ma tu zadnych fanow KTM'ow? :-(

 

Oczywiście że są. Np: JA :D

 

Niestety na moim avatarez nie zmieściło się logo...

 

Ale może sobie je wydziaram na plecach :lol:

 

A tak na poważnie - szukam bluzy Troy Lee Design - KTM - może wiesz gdzie mają ciekawe gadżety firmowe?

W salonie motocrossowym koło mnie mają różne ciekawostki - ale polarek za 300 pln to cokolwiek drogo - choć nie ukrywam że ładny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuuu ładny ładny :P Tylko szkoda, że to są naklejki :rolleyes: Jak już o wyglądzie mowa, to bardziej podoba mi się wersja '06 (matowa) niż zeszłoroczna (błyszcząca) - ale to kwestia gustu... No i niestety cena zabija B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuuu ładny ładny :D Tylko szkoda, że to są naklejki :D Jak już o wyglądzie mowa, to bardziej podoba mi się wersja '06 (matowa) niż zeszłoroczna (błyszcząca) - ale to kwestia gustu... No i niestety cena zabija :)

 

A gdzie je można obejrzeć? (a może i kupic?)

 

Bo ich strona jest cokolwiek wsiowa i nie funkcjonalna :030:

 

A inne wzory jakie znalazłem są mało ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na stronie KTM (zarówno austriackiej jak i polskiej) to tylko rowery są... A kask możesz oglądnąć tutaj, tylko to jest zeszłoroczny model. Kupić też go możesz w tym samym miejscu. A jak chodzi o sklepy naziemne, to zobacz w Armocie, oni sprzedają KTMa w Poznaniu, to i kaski może mają.

 

P.S. Twój Hardbone to zeszłoroczny potwór na full HONE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocjami z jazdy niestety jeszcze się nie mogę podzielić :( Musisz się uzbroić w troszkę cierpliwości - chwilowo czekam na buty, a i czasu nieco brak więc ujeżdżanie rozpocznę (mam nadzieję :blink: )zapewne w przyszłym tygodniu. Ale opowiem, opowiem ;) I przy okazji zdam relację z pierwszych jazd w SPD, ale to już w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha :!!: Miała być jazda od przyszłego tygodnia, ale nie wytrzymałem :P zażyczyłem sobie nakładki na M520 i przywiozłem maszynkę do domu :D Co prawda jazda po mieście nie jest tym co ten rower lubi najbardziej, ale stan krakowskich ulic i chodników sprawia, że jakąś namiastkę poruszania się w terenie miałem. Miodzio :D Jedyny problem (zresztą już rozwiązany) to przedni hamulec...Jakoś dziwnie słabo hamował, a w porównaniu do tylnego - to już w ogóle. Przyczynę znalazłem już w domu, dokładnie oglądając sprzęt...Po prostu człowiek, który składał ten model się walnął i zamiast tarczy 180 mm z przodu dostałem 160-tkę :( Ale tak to jest z egzemplarzami przedseryjnymi - jagd dostał bonusa, a ja nie :P A na hamulcu widnieje wyraźnie "for 180mm only". Wymiana przewidziana na przyszły tydzień :D do tego czasu się powstrzymam z jeżdżeniem... Jak skombinuję cyfrówkę to i fotki jakieś zapodam...

 

Aha, Katsumoto, nie przywiązuj się do nazw modeli...bo np RaceLine kilka sezonów temu był na full XTR..a teraz LX+XT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, jak tu dawno nikt nie pisał :034: KTM-y są w Polsce niepopularne ale mam nadzieję, że to sie będzie zmieniać :D Już od jutra (chyba) powiększe grono tego klubu--w swoje ręce dostane nowiutkiego KTM-a Ultra Line ;) Mam nadzieję, że będzie mi służył jak najlepiej i jak najdłużej i będe mógł z powodzeniem polecać te rowerki swoim znajomym i nie tylko :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na ścieżkach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Wreszcie się udało dopiąć wszelkie formalności finansowe i mam!! tak mam :P KTM ultra line ;) Pierwsze wrażenia baardzo pozytywne choć na wysokich przełożeniach (3-8,3-9) trze mi łańcuch o pantograf przedniej przerzutki ale to kwestia regulacji (mam nadzieje :P ) Wczoraj udało mi się go sprawdzić tylko na szosie i przyznam, że oponki Ritchey speedmax 1,9 dobrze spisują się na takiej nawierzchni, suną cichutko i lekko :D, chwilę potrwało zanim przyswoiłem sobie manetki dual control, ale jeszcze nie jestem przekonany do nich w 100%....rama ładniutka, spawy i lakier bardzo estetyczne...musze go zważyć bo wydaje mi sie że więcej waży niż katalogowo 12,7kg (ale też troche do niego dołozyłem :)) Póki co ocena: bardzo dobra minus (minus za te niewyregulowane przerzutki..niebawem postaram się wrzucić jakieś foty

Pozdrawiam klan KTM-a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie spier... się suport - nie wiem jeszcze czy oś czy któreś łożysko - ale strzla lekko od strony korby...

 

Gówniane podzespoły shimano nie licują z klasą tego roweru. Jak czołg - to osprzęt tez powinien mieć pancerny...

 

Chociaż XT działa pięknie, przedni hone - jak najbardziej (mimo błota) - o tyle syfiasty łańcuch HG73 już zerwałem.

Teraz się jeszcze przekonam co z moim sup-em. dziś jadę do serwisu.

 

W niedzielę zawody na Cytadeli, a "straganiarze" z Armotu mnie strasza że mają miesięczne terminy... Parodia normalnie... To jest tzw. poważny stosunek i troska o klienta :)

 

Choćby ktm był najlepszą nawet firmą - nigdy nie zdobędzie rozsądnej marki, póki handluje się nim w ten sposób...

Szkoda, że nie mieszkam w Krakowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to zupełny brak profesjonalizmu a tego od serwisu KTM przecież wymagamy :)

Mnie póki co narzekać nie wymaga,wszelkie regulacje na miejscu,bez kolejki,bez czekania, serwis w Częstochowie jest na wysokim poziomie, a oprocz tego mnóstwo znizek i atrakcyjnych cen niemal na wszystko.

Przerzutka przednia wyregulowana i wreszcie mogłem poczuć wiatr we włosach ostro tnąc powietrze pod Jasną Górą :) --dobrze że niebieskich nie było choć pewnie i tak nie zauważyliby mnie hehe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się wogóle nie sprzedaje KTM-ów ale jak poszedł bym do sklepu z pewnością by mi sprowadzili :) Myśle tylko skąd wziąć pieniądze na KTM-iaka im częściej widze tym bardziej kocham te rowery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Czewie jest autoryzowany sklep KTM ale akurat ultra line'a nie mieli i sprowadzali :)

Bardzo szybko sprowadzili...szybciej niż załatwiłem gotówke na ten rower ;) Przez cały tydzień wisiał u nich na ścianie i bałem sie,że ktoś zapragnie sie na nim przejechać :D

Pozdrawiam KTM club :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle tylko skąd wziąć pieniądze na KTM-iaka im częściej widze tym bardziej kocham te rowery :)

 

Z Banku :P) Dobrowolnie lub siłą:P))

 

To działa ;)

 

Co do serwisu - zwracam honor - drugi serwis Armotu zaoferował szybką pomoc - acz paradoksalnie - suport się uspokoił i nie trzeszczy... Zobaczymy co będzie przez kolejne paręset km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra chłopaki, powiększam grono klubowiczów. Jestem zadowolym posiadaczem KTM-ika, ale też mi coś strzela w suporcie. Na 03.06 jestem umówiony na przegląd, to napomknę chłopakom z Armotu, że problem sie powtarza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że Harfa-harryson rozpoczyna składanie bike'a na zamówienie i możliwe jest składanie na ramie KTM-a to bardzo poprawia moją sytuacjęgdyż nie chciałem części od Shimano i teraz mogę złożyć chociaż kawałek roweru na ramie KTM-a i osprzęcie SRAM-a kto wie od 2007 składam rower i będzie to raczej na 98% KTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam meride (wiem wiem co ja tu robie? ). Mam natomiast duzą okazje zakupienia Ramy KTM Ultra ride za ok 800-900 zł czy to dobry zakup? ile wazy ta rama? I z jaka rama jest porównywalna tj. Introvert? Vision? XTC? ;) Prosze o szybka odpowiedź.

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...