Skocz do zawartości

KTM


hexio

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mi coś umknęło, albo nie było informacji na temat nowej kolekcji na rok 2007..... Lub wszyscy ją już widzieli :)http://www.ktm-bikes.at/2007/at/index.php

 

No ten post mnie ucieszył... ale tylko początkowo... POtem byłem wstrząśnięty.

 

Nie ma już HardBone-a :P

A piękna hardcoreowa rama (stosowana także w El Paso) zmieniła się w hydraformingowego pospoliciaka :((

 

Szkoda..

 

No a różowy Soul? No ja wiem - teraz taki trend - RS robi widelce w krateczkę, trendi są pistacjowe albo różowe rowerki - ale dla mnie to sodomia na dobrym smaku :D)

 

Za to kolekcja FR jest piękna - jak zawsze... Caliber to mój następny rower :D

 

Prowler też piękny, ale chyba trochę za delikatny dla mnie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagd ja raczej nie wątpie w jego wytrzymałość <_< Sądze że to dość pancerny full, który ma nawet przyzwoitą wage. Czeka mnie zakup roweru, ale najpierw składowanie potężnych ilości pieniędzy i kto wie... może Prowler, który piekielnie mi się podoba :D Ma dokładnie to wszystko czego oczekuje od roweru, dużą wytrzymałość, przyzwoitą wage jak na rower do enduro. Miodzio! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katsumoto. Bierz Prowlera! Mimo kilku zastrzeżeń uważam że to świetny rower, pod warunkiem że szukasz uniwersalnego enduro. Mam od roku AT1 i uwazam ze ma tylko kilka minusów (a troche rowerow zjeździlem):

 

- niskie zawieszenie

- dampera foxa nie mozna napompowac bez rozkręcania (nie wchodzi wentyl)

 

Poza tym superskrętny. Na zjazdach płynie. nie buja przy podjeżdzaniu ale jak robi się naprawde stromo, czuję ze przód się odkleja. Ma mocną ramę, więc jeśli nie przeszkadza ci 14 kg to bierz tę maszynke

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 90% przekonany do prowlera, chce mieć mocną endurke z dobrym systemem zawieszenia, skok który oferuje sądze że wystarczy w pełni. Kupie pewnie AT3 w 2007 roku albo AT2 z tego roku po przecenie, zależy jak szybko będe miał pieniądze. 14kg to nie jest dużo, mój stary leader fox ważył jakieś 13kg i było ok. Pytanko co masz na myśli poprzez niskie zawieszenie. Mały prześwit czy skok dampera? A i widze na zdjęciu lot bikera. Czy to prowler? fajnie jak można na nim troszkę polatać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co masz na myśli poprzez niskie zawieszenie. Mały prześwit czy skok dampera?

 

Skok 130 jest wporządku, natomiast oś suportu jest bliko podloża. W trudnym terenie na zjazdach, gdzie jest dużo wystających kamieni i korzeni można zahaczyc pedalem, co przysporej predkosci nie jest przyjemne. mam porownanie do zjazdowek, a teraz musze troche bardziej uwazac.

 

A i widze na zdjęciu lot bikera. Czy to prowler? fajnie jak można na nim troszkę polatać :)

 

hehe, to stara kona stinky. na prowlerze da sie przeskoczyc mniejsze przeszkody ale latania nie ryzykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam się z klubem KTM. Od sierpnia jestem szczęśliwym właścicielem Life Sprinta.Nabiłem do tej pory około 1000 kilometrów i z awarii tylko jedno zerwanie (właściwie nadrewanie-nie byłem zmuszony prowadzić roweru)łańcucha.Jeżeli ktoś planuje zakup gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło że nie przepadam za shimano, ale KTM z tego co widze bardzo nie chętnie sprzedaje same ramy... pewnie że wolał bym takie rozwiązanie, bo wtedy rame miał bym już zimą a nie wiosną... I musze "dozbierać" do całego roweru. Może zimą jeszcze zapytam panów z Bikershopu, o samą rame, ale czy się uda nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej, tez dołaczam do szczesliwych posiadaczy KTM-ków, posiadam model KTM Ultra Ride'06 po przejechaniu blisko 1600km rowerek jest ledwo dotarty, i nic zlego niemozna powiedziec, tylko miec czas i jezdzic, satysfakcja po zakupie wieksza niz mozna by przypuszczac przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Może kiedyś go rozwinę o takie zabawki, jednak zakup całkowicie opróżni kieszenie na długi czas z zakupów rowerowych :) zresztą rurki sygnowane logiem KTM-a są produkowane przez Smice więc nie ma co narzekać :P Z resztą inna możliwość niż upolowanie jakiejś okazyjnej ceny na allegro jest niemożliwa bo ceny u dystrybutora są zabójcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...